Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Staand kruis Frankrijk
Resultaat: 25 EUR

Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U

3 Wandelstokken
Resultaat: 25 EUR

3 Oude wandelstokken. 2x met houten heft, 1x met verchroomde heft. Allen ca. 90cm. eind 20e eeuw Cond.: G

Opgezette vos
Resultaat: 25 EUR

Opgezette vos leunend op een boomstronk 51x58x25cm. Cond.: G

Houten vliegtuig
Resultaat: 25 EUR

Oud houten vliegtuigje ter decoratie op te hangen 20e eeuw. 26x75x70cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Staande petroleumlamp met groen Majolica, bewerkt met bloemen ca. 1970, 57xø25cm. Cond.: G

Houten schaal en kistje
Resultaat: 25 EUR

Chinese houten schaal (14xø27cm.) en rieten koffertje (28x24x17cm.) begin 20e eeuw. Cond.: G

Antiek houten etui
Resultaat: 25 EUR

Antiek houten timmermans etui ca. 1900 23x5,5x3,5cm. Cond.: G

Messing petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Staande messing petroleumlamp met glazen kap 20e eeuw 67xø20cm. Cond.: G

Sieradendoosje
Resultaat: 25 EUR

Antiek geémailleerd sieradendoosje ca. 1900, vermoedelijk Frankrijk 6x7x6

5 Delen
Resultaat: 25 EUR

3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U

Doos boeken, Lexicons
Resultaat: 25 EUR

Doos met boeken. Lexicons, kinderboeken etc. Cond.: G

Koperwerk, laatste avondmaal
Resultaat: 25 EUR

Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas

Boeren slagmes
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke staande petroleumlamp ca. 1900 met glazen kap en porseleinen reservoir. Met composiet voet 49xø25cm. Cond.: U

2 Syphonflessen
Resultaat: 20 EUR

2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 20 EUR

Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G

3 Hertegeweien
Resultaat: 20 EUR

3 Hertegeweien. 1x Zeer oud gewei op plank van een spieser ca. 1920. 2x Losse geweien zonder plank, ook van een hertebok Cond.: G

Trouwfoto Duits echtpaar, WO II
Resultaat: 20 EUR

Oude trouwfoto van een Duits echtpaar in goudkleurige lijst 36x30cm. Cond.: G

Koperen theepot + opiumpijp
Resultaat: 20 EUR

Rood koperen theepot geheel versierd met vertind messing 20e eeuw 25,5x22x11,5cm. Oude opiumpijp van hout compleet ingelegd met parelmoer. Pijp is van bamboe begin 20e eeuw.

Messing paraplubak
Resultaat: 20 EUR

Messing handgedreven paraplubak met Oud Hollandse voorstelling. Geheel staand op 4 leeuwepootjes 55x47x20cm. Cond.: G

Brasero, messing 1970
Resultaat: 20 EUR

Spaanse brasero 20e eeuw, messing met handgrepen 11xø45cm. Cond.: G

Hengselschaaltje
Resultaat: 20 EUR

Art Deco hengselschaal met ronde tegel als bodem gedecoreerd met bloemen. Bovenkant verchroomd ca. 1910 16xø21cm. Cond.: G

Hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke koperen hanglamp met glazen pegels begin 20e eeuw 28x15x15cm. Cond.: U

Doos varia
Resultaat: 20 EUR

Doos varia met o.a; blik, koper, aardewerk en glas. Cond.: G

Lederen tasje
Resultaat: 20 EUR

Lederen etui met nagelverzorgingssetje begin 20e eeuw Sheffield England 15x19cm. Cond.: G

2 kandelaars + 1 fles
Resultaat: 20 EUR

2 Art-Deco kandelaars (18xø11cm.) + 1 Mercedes-grill-likeurfles 14x20x9cm. (hout, kunststof en metaal)

Theelichtje
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing theelichtje begin 20e eeuw 13xø12,5cm.

4 Delen messing
Resultaat: 20 EUR

3 Slefen en 1 schuimer. Allen messing en 20e eeuw div. afm. Cond.: U

Koffiebrander
Resultaat: 20 EUR

Antieke ijzeren koffiebrander 19e eeuw 26x28x26cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 20 EUR

Antieke zware ijzeren weegschaal ca. 1900 met koperen bak 51x18x22cm. Cond.: U

Samovaar met onderplaatje
Resultaat: 20 EUR

Messing Russische samovaar met keteltje, onderplaat en opvangbakje ca. 1920. Ketel moet gesoldeerd worden verder goed 52x37x22,5cm.

Vliegtuig op voet
Resultaat: 20 EUR

Bronskleurig 2-motorig vliegtuigje op voet 21e eeuw 12x22,5x18cm. Cond.: G

Citer, instrument
Resultaat: 20 EUR

Antieke citer ca. 1900. Alle snaren zij nog heel. Gemerkt Gitarr Zither Qualitäts Fabrikant. 50x35cm. Cond.: G

Oude spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude spiegel met uitgewerkte koperdecoratie en 5 spiegels 64x35x10cm. Cond.: G

Schildersezel
Resultaat: 20 EUR

Gietijzeren schildersezeltje in Jugenstil stijl eind 20e eeuw. 48x24,5cm. Cond.: G

Goethe 2 delen.
Resultaat: 20 EUR

Goethe. "Poetische und Prozaische Werke", 2 delen 1e Druk Stuttgart und Tübingen. (Maart 2009 getaxeerd op € 200,00 door A. Molendijk te Rotterdam). 37x17x6,5cm. en 37x17x5,5cm.

Divers hotelzilver
Resultaat: 20 EUR

17 Delen hotelzilver van diverse makers (o.a; Bert Muller en Boggia). 3x Grote borden, 3x kleine borden, 3x plat schaaltje, 8x schaaltje met klein voetje 20e eeuw. Cond.: G

Kolenbak
Resultaat: 20 EUR

MAssief eikenhouten kolenbak met gietijzeren handgreep. Achterop het originele kolenschepje. Binnenin met origineel kolenbakje van ijzer ca. 1920 38x34x46cm. Cond.: G

10 Messenleggers
Resultaat: 20 EUR

10 Antieke messenleggers van been of ivoor, Afrikaans 9,5x1x1cm. Cond.: G

Art Deco radio
Resultaat: 20 EUR

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Messing zwaard
Resultaat: 18 EUR

Messing handgesmeed zwaard 60-er jaren 90x15cm. Cond.: G

Mijnwerkerslamp + brander
Resultaat: 18 EUR

1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G

2 Weegschalen en strijkbout
Resultaat: 18 EUR

2 Antieke weegschalen 19e eeuw en een antieke strijkbout ca. 1900 Cond.: G

Sierrek open haard
Resultaat: 18 EUR

Messing voorzetrek voor open haard met ingebouwde haardbokken ca. 1900. 140x40x30cm. Cond.: G

3 Lampen
Resultaat: 18 EUR

3 Lampen 20e eeuw. 2 met onix marmeren voet Cond.: U

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; 2x verzilverde servetringen, verzilverde maggie-houder, taartschep, koperen tabaksdoos, imaristijl bordje, sieradendoosje in de vorm van een hartje koper en tin Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; tegel met bloempot, 2 oude blikken, blikken spaarpotje, aardewerken schenkkannetje, oude koperen pepermolen, glazen dekseldoosje, vaasje, passer in etui Cond.: G

Picknickmandje
Resultaat: 15 EUR

2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G

Javaanse waaier
Resultaat: 15 EUR

Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos diversen met o.a; 1x oude koffiemolen gemerkt KTM, 2x tinnen borden met familiewapen, 5x grote tinnen lepels, 3x kleine tinnen lepels, 7x oude geijkte gewichten, tabaksdoos met paarden, 2x zakhor...

3 Carbid lampen
Resultaat: 15 EUR

3 Oude carbid lampen, begin 20e eeuw, Cond.: R

Messing kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Grote zware messing kaarsenkandelaar bestemd voor dikke kaars. Eind 20e eeuw 31,5xø14cm. Cond.: G

Duivenklok
Resultaat: 15 EUR

Antieke duivenklok, 21x16x14cm. Cond.: G

Paraplubak
Resultaat: 15 EUR

Oude paraplubak in de vorm van een biervat. Eikenhout met koperen banden en hengsels ca. 1900 46xø27cm. Cond.: G

Doosje met koperen figuren
Resultaat: 15 EUR

Doosje met oude koperen figuren (12 stuks) voorstellende Afrikaanse krijgers met diverse voorstellingen, 8,5x4cm. Cond.: U

Spuitfles
Resultaat: 15 EUR

Oude soda-fles uit Angers begin 20e eeuw met blauw gegraveerd glas 31xø11cm.

2 Wanddoeken
Resultaat: 15 EUR

Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G

Koffiebrander
Resultaat: 15 EUR

Gietijzeren koffiebrander met draaihengsel. Begin 20e eeuw, mist 1 oortje. 31xø35cm.

Schildersezel, hout
Resultaat: 15 EUR

Lindehouten compleet uitgesneden schildersezeltje naar voorbeeld van de 19e eeuw. 52x16cm. Cond.: G

2 Staande lampen van hout
Resultaat: 15 EUR

Twee ananasvormige staande lampen van hout 20e eeuw. MAde in Italy 75x18,5x18cm. Cond.: G

Boek, Duitse kledendracht
Resultaat: 15 EUR

Dörfliche Trachten aus Deutschalnd, 12 koperdiepdrukken op papier in harde kaft. 20e eeuw, druk op papier 27x35cm. Cond.: U

Messing theestoofje
Resultaat: 15 EUR

Antiek messing theestoofje ca. 1900 13x13x11cm. Cond.: U

Hindeloopen schaatsen
Resultaat: 15 EUR

Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U

Weerstation 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Weerstation in satellietvorm 20e eeuw, koper met plexiglas, functies niet nagekeken, 20xØ16cm. Cond.: G

2x Inktblotter
Resultaat: 10 EUR

1x Inktblotter van hout uitgesneden met een uil ca. 1930, 1x Inktblotter (tamponbur) in doos ca. 1920. Beide in goede conditie.

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Diverse oude huishoudelijke artikelen, Cond.: G

Koperen penning
Resultaat: 10 EUR

Koperen penning, vereeniging voor penningkunst 1925-1950, voorstellend liggende vrouw met penning ø6cm. Cond.: U

Lampje
Resultaat: 10 EUR

Oude wandlamp van koper met glas 20e eeuw. 30x17x9cm. Cond.: U

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diversen

Weegschaal
Resultaat: 10 EUR

Antieke weegschaal van ijzer met koper begin 20e eeuw 45x16x14,5cm. Cond.: G

Wierook brandertje
Resultaat: 10 EUR

Oud wierook brandertje van koper, 20e eeuw, 18xØ11cm. Cond.: U

Mandoline
Resultaat: 10 EUR

Mandoline gemaakt door Silvestri, jaren 30. 60x20cm.

Ovale lijst
Resultaat: 10 EUR

Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G