Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Dozen houtsnijwerk
Resultaat: 80 EUR

2 Dozen vol met houtsnijwerk. Antiek en nieuw door elkaar. Onder andere; 5 wandconsoles met vrouwenhoofden, 9 meubelonderdelen met leeuwekoppen, houtsnijwerk met schildwapen en 2 leeuwen, en nog meer ...

Set vazen
Resultaat: 75 EUR

2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U

Klassieke etalagepop
Resultaat: 220 EUR

Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.

Koffer, leer
Resultaat: 30 EUR

Congnac kleurige lederen koffer met riempjes en sloten 76x45x23cm.

Koffer, leer
Resultaat: 30 EUR

Congnac kleurige lederen koffer met riempjes en sloten 60x35x23cm.

Leren laarzen
Resultaat: 110 EUR

Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.

Gietijzeren lantaarn
Startprijs 65 EUR

Grote smeedijzeren lantaarn/windlicht in oude stijl gemaakt. 21e Eeuw 75x22x22cm. Cond.: G

Champagnekoeler
Startprijs 30 EUR

Art Deco wijnkoeler gemerkt OSSO 20e eeuw 22xø19cm. Cond.: G

Comfoor
Startprijs 60 EUR

Plated comfoor met brander begin 20e eeuw 9xø15cm. Cond.: G

Chinees houten beeld
Startprijs 90 EUR

Chinees houten beeld van een staande Boedha 20e eeuw. Geheel is met diverse kleuren beschilderd 75x24x17cm. Cond.: G

2 Waxinelichthouders
Startprijs 40 EUR

Grijs smeedijzeren windlichten/kaarsenhouders. 21e Eeuw met vierkante glazen binnenbak 40x15x15cm. Cond.: G

2 Wandkandelaars
Startprijs 90 EUR

Twee gietijzeren wandkandelaars gebruind van kleur met hier en daar zwart afgezet 20e eeuw. 50x30x16,5cm. Cond.: G

Percussie pistool
Startprijs 500 EUR

Prachtige 18e-19e eeuws percussiepistool met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Frontlader, in uitmuntende conditie 31x17x3,5cm. Cond.: U

2x Percussie pistolen
Startprijs 2.750 EUR

Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U

Dubbelloops + springmes
Startprijs 550 EUR

Dubbelloops springmes pistool 19e eeuws met graveerwerk. Groot kaliber met mahoniehouten kolf, ongemerkt vermoedelijk Frankrijk. In uitmuntende staat 27x13x4cm. Cond.: U

Dubbelloops + springmes
Startprijs 775 EUR

Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U

Pistool
Resultaat: 100 EUR

Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G

2x Duelpistolen
Startprijs 350 EUR

Twee messing Oosterse percussie voorladers 19e eeuw. 45x11x6cm. Cond.: G

Hagelpistool
Startprijs 1.000 EUR

Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U

Dubbelloops pistool voorlader
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.

2 Messen
Resultaat: 45 EUR

2 Grote Aziatische messen. 1 Met ivoren heft en intialen ca. 1900 L.: 31,5cm. 1 Met ingelegd heft van koper en tin ca. 1920. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas

Mijnwerkerslamp + brander
Resultaat: 18 EUR

1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G

Boeren slagmes
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G

Majolica petroleumlamp
Startprijs 100 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp in zeer goede staat. Jugendstil, glazen kap van latere datum 59xø35cm. Cond.: U

Opaline petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Opaline petroleumlamp ca. 1900 handbeschilderd met bloemen. Met originele witte kap. Lamp is op latere datum geëlectrificeerd 46xø22cm. Cond.: G

Staande majolica lamp
Startprijs 40 EUR

Antieke staande majolica petroleumlamp met metalen voet (geëlectrificeerd) 43xø13cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke staande petroleumlamp ca. 1900 met glazen kap en porseleinen reservoir. Met composiet voet 49xø25cm. Cond.: U

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; 2x verzilverde servetringen, verzilverde maggie-houder, taartschep, koperen tabaksdoos, imaristijl bordje, sieradendoosje in de vorm van een hartje koper en tin Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Kavel diversen o.a; tegel met bloempot, 2 oude blikken, blikken spaarpotje, aardewerken schenkkannetje, oude koperen pepermolen, glazen dekseldoosje, vaasje, passer in etui Cond.: G

Globe
Resultaat: 50 EUR

Globe 50/60-er jaren Gesigneerd J.R.O. Multi-Globes verlag München

2 Syphonflessen
Resultaat: 20 EUR

2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G

Tafellamp
Startprijs 60 EUR

Tafellamp met messing voet en houder. Antieke kap met bloemen beschilderd.

Picknickmandje
Resultaat: 15 EUR

2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G

3 Delen Jugendstil
Startprijs 35 EUR

3 Delen Jugendstil; pillendoosje, brilletje en maatmedaillon (koper) ca. 5cm. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 20 EUR

Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G

Lamp 1960
Startprijs 80 EUR

Italiaanse lamp 1960, porseleinen voet met messing. Lampekap mist stukjes H.: 49cm. Cond.: G

2 Windlichten
Resultaat: 25 EUR

2 Windlichten. De staanders zijn zwaar verzilverde en de 2 kelken zijn gemaakt van geëtst glas eind 20e eeuw 40xø12cm. Cond.: G

Messing kandelaar
Startprijs 30 EUR

Grote messing kaarsenstandaard gemaakt in de barokstijl 20e eeuw 42x15x15cm. Cond.: G

Javaanse waaier
Resultaat: 15 EUR

Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G

Loper, kloosterzusters
Resultaat: 70 EUR

Loper van de kloosterzusters van Dongen die lesgaven in de borduurkunst eind 1800 580x35cm.

Tafelschuif Art Deco
Geen vanafprijs

Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G

Telefoontoestel
Startprijs 50 EUR

Telefoontoestel , Denemarken 50-er jaren. Koper en messing omhulsel.

Messing aker
Startprijs 20 EUR

Messing aker met hengsel begin 20e eeuw 12xø21cm. Cond.: G

Vijzel
Startprijs 35 EUR

Kleine bronzen vijzel met stamper 1e helft 20e eeuw 10xø9,5cm. Cond.: G

Tafellamp
Startprijs 60 EUR

Tafellamp met messing houder en voet. Kapje van gekleurd glas. 30-er jaren 39cm. Kap ø18cm.

Antieke stoof
Startprijs 60 EUR

Hollandse rijtuigenstoof. Buitenkant is van iepenhout met binnenin een geelkoperen bak 19e eeuw. 12xø24cm. Cond.: G

6-Armig kroontje
Startprijs 125 EUR

6-Armig koperen Frans kerkkroontje 19e eeuw met ketting 84xø35cm. Cond.: G