2 Dozen vol met houtsnijwerk. Antiek en nieuw door elkaar. Onder andere; 5 wandconsoles met vrouwenhoofden, 9 meubelonderdelen met leeuwekoppen, houtsnijwerk met schildwapen en 2 leeuwen, en nog meer ...
2 Chique porseleinen siervazen. Voet en bovenrand zijn zilverkleurig. Middenstuk heeft de kleur van parelmoer. 21e eeuw 47,5xø20cm. Cond.: U
Karakteristieke oude etalagepop van hout, textiel en gips. Met scharnierende ledematen. Geheel demontabel 50-er jaren H.: 182cm.
Paar leren Engelse laarzen gemerkt H.E. Randall LTD midden 20e eeuw incl oude houten laarzenspanners. H.: 66cm.
Grote smeedijzeren lantaarn/windlicht in oude stijl gemaakt. 21e Eeuw 75x22x22cm. Cond.: G
Chinees houten beeld van een staande Boedha 20e eeuw. Geheel is met diverse kleuren beschilderd 75x24x17cm. Cond.: G
Grijs smeedijzeren windlichten/kaarsenhouders. 21e Eeuw met vierkante glazen binnenbak 40x15x15cm. Cond.: G
Twee gietijzeren wandkandelaars gebruind van kleur met hier en daar zwart afgezet 20e eeuw. 50x30x16,5cm. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuws percussiepistool met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Frontlader, in uitmuntende conditie 31x17x3,5cm. Cond.: U
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
Dubbelloops springmes pistool 19e eeuws met graveerwerk. Groot kaliber met mahoniehouten kolf, ongemerkt vermoedelijk Frankrijk. In uitmuntende staat 27x13x4cm. Cond.: U
Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U
Aziatische voorlader met djokja zilver beslagen. 19e-20e eeuw45x15x5cm. Cond.: G
Twee messing Oosterse percussie voorladers 19e eeuw. 45x11x6cm. Cond.: G
Enkelloops hagelpistool, frontlader 18e-19e eeuw met mahoniehouten kolf en mooi graveerwerk. In uitmuntende staat 33x14,5x4,5cm. Cond.: U
19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.
2 Grote Aziatische messen. 1 Met ivoren heft en intialen ca. 1900 L.: 31,5cm. 1 Met ingelegd heft van koper en tin ca. 1920. Cond.: G
Petroleumlamp handbeschilderd opaline glas met figuren ca. 1970. Messing voet, lamp is omgebouwd geweest tot elektrische lamp 58xø17cm. Cond.: G 1 haarscheur onderin het glas
1x Antieke oude mijnwerkerslamp met origineel glas 19e eeuw 25cm. 1x Oude brander ca. 1900 gemaakt van geelkoper 27cm. Cond.: G
19e Eeuws boeren slagmes met houten heft in origineel lederen schede L.: 25cm. Cond.: G
Antieke majolica hangpetroleumlamp in zeer goede staat. Jugendstil, glazen kap van latere datum 59xø35cm. Cond.: U
Opaline petroleumlamp ca. 1900 handbeschilderd met bloemen. Met originele witte kap. Lamp is op latere datum geëlectrificeerd 46xø22cm. Cond.: G
Antieke staande majolica petroleumlamp met metalen voet (geëlectrificeerd) 43xø13cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp ca. 1900 met glazen kap en porseleinen reservoir. Met composiet voet 49xø25cm. Cond.: U
Kavel diversen o.a; 2x verzilverde servetringen, verzilverde maggie-houder, taartschep, koperen tabaksdoos, imaristijl bordje, sieradendoosje in de vorm van een hartje koper en tin Cond.: G
Kavel diversen o.a; tegel met bloempot, 2 oude blikken, blikken spaarpotje, aardewerken schenkkannetje, oude koperen pepermolen, glazen dekseldoosje, vaasje, passer in etui Cond.: G
2 Oude Amerikaanse syphonflessen met gegraveerd opschrift midden 20e eeuw H.: 28cm. Cond.: G
Tafellamp met messing voet en houder. Antieke kap met bloemen beschilderd.
2-Persoons rieten picknickmandje met inhoud o.a; 2x kop & schotels, 4x lepeltjes, likeurflesje, dekseldoosjes 35x21x14cm. Cond.: G
3 Delen Jugendstil; pillendoosje, brilletje en maatmedaillon (koper) ca. 5cm. Cond.: G
Cloisonne vaas met bloemen beschilderd 2e helft 20e eeuw 20,5xø11cm. Cond.: G
Italiaanse lamp 1960, porseleinen voet met messing. Lampekap mist stukjes H.: 49cm. Cond.: G
2 Windlichten. De staanders zijn zwaar verzilverde en de 2 kelken zijn gemaakt van geëtst glas eind 20e eeuw 40xø12cm. Cond.: G
Grote messing kaarsenstandaard gemaakt in de barokstijl 20e eeuw 42x15x15cm. Cond.: G
Javaanse handwaaier gemaakt van schildpad en dierlijke blaas (varken). Blaas is compleet uitgewerkt en in elk blad is een figuurtje te zien ca. 1940 32x53cm. Cond.: G
Loper van de kloosterzusters van Dongen die lesgaven in de borduurkunst eind 1800 580x35cm.
Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G
Telefoontoestel , Denemarken 50-er jaren. Koper en messing omhulsel.
Tafellamp met messing houder en voet. Kapje van gekleurd glas. 30-er jaren 39cm. Kap ø18cm.
Hollandse rijtuigenstoof. Buitenkant is van iepenhout met binnenin een geelkoperen bak 19e eeuw. 12xø24cm. Cond.: G
6-Armig koperen Frans kerkkroontje 19e eeuw met ketting 84xø35cm. Cond.: G