Houten beeld van een dansende beer gemaakt door een anonieme Zuid-Tiroolse beeldhouwer,20e eeuw,(met stempel) handgemaakt. H.80 cm.
Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U
3 Postkaarten Holland Amerika lijn ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U
2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.
Jugendstil hengselschaal,z.g.n. kaiserzinn,met glasschaal waarin een ster.21x21 cm.
40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U
2 Dozen met postkaarten met postzegels 20e eeuw, vele landen, Cond.: U
Paar oude Friese doorlopers met beschildering. 37cm. Cond.: U
2 Koperen bakken. 1x Roodkoperen hengselpan ca. 1870 17xø31cm. 1x geelkoperen hengselpan ca. 1920 12xø24cm.
10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U
Laatste avondmaal gegoten uit een legering. Herkomst Spanje ca. 1920 met de tekst; "Ultima Cena de Jesus" 64,5x42cm. Cond.: G
Ovaal schilderijlijstje met bloemen ornamenten. Binnenin een olieografie van een meisjesportret 20e eeuw. 50x42cm. Cond.: G
Brievenweegschaal, Engeland,eind 19e eeuw,eikenhouten standaard met messing wegschaal en complete gewichtenset. 12x25x14cm.
Vaas ca.1900, compositie gebronst licht ovale vorm met varens en kevers twee asymetrische oren, Gesign.F.Debon(Frédéric Debon) H 23.5 cm.
2 Messing vazen, gepolijst, van omgevormde hulzen ca.1920 H.32.5cm.
Wortelnoten kistje in de vorm van een dekenkistje, ca.1900,messing beslag kruisvormmsleutel ontbreekt. L.beschadigd. 23x15x12 cm.
Visbestek voor 6 personen,14 delig,Engeland ca.1930, plated met bakeliet heft in houten kist. L17.5 cm.-28.5 cm.
Reissecretaire 1e helft 19e eeuw palisander-noten fineer,ingelegd met ster en ruit,interieur met 2 zijdig klapbaar schrijfgedeelte met rood leer ,daaronder 3 laden met beenknoppen, sleutel ontbreekt. ...
Art-deco inktstel ca.1930,ruitvormig blad op 4 messing bolpootjes,mahoni fineer, waarop 2 inkthouders met zwenkbare deksels.rondom met intarsia.
Wandspiegel eind 19e eeuw, met 4 kaarsenhouders compositie verguld .H.51 cm.
Reissecretaire begin 20e eeuw mahoni fineer,messing inlegwerk op deksel dubbel klapbaar schrijfblad mwet bruin leer, interieur met 5 vakjes waarvan 2 met deksel. sleutel ontbreekt. 50x27x14.5 cm.
Grote messing orenvaas gemaakt van granaat hulsen, Frankrijk 1919, met 2 grote oren,bewerkt met mooi decor en medaillon . 'la Paix 28-9-19'H.50.5 cm.
Stel messing orenkruiken 1e helft 20e eeuw handvat met hout H.29cm.
Twee grote jugendstil bronzen vazen ca.1900,mooi bewerkt. H 49cm.
Inktstel 1e helft 20e eeuw, lindenhout gestoken (gehamerd) en donkergebeitst,2 inktpotjes en een teckel. B 23cm.
Inktstel met kaarsenkandelaar, tin silver plated,mooi bewerkte voet 2 gefacceteerde glazen inktpotjes.,l.besch.26x16x13cm.
Staand vrouwelijk naakt notenhout gestoken.Ritz-Mono. H.L., beeldhouwer ca.1930-1935, H.36 cm.
Art-deco presenteerschaal, ca.1930 ovaal tablet mahoni fineer met aan de zijkanten aangezette verchroomde handgrepen, 5 glazen inzetschaaltjes middelste met houten deksel en knop. B.48 cm.
Bakeliet camera,Coronet 'Vogue' Engeland 1930/40, roodglas lens.11.5x7.5x3 cm.
Paar fotolijsten,staand,eind 19e eeuw,brons apart bewerkt deels omgeslagen rand,ca.28x20cm.
Schaal in de vorm van een doek,met kreeft en vis,compositie gebruineerd en gelakt,gedragen door 3 figuren in verschillende klederdrachten uit de 17e eeuw.25x17x15.5cm.
Spaarbus met geschut 1e helft 20e eeuw,ronde messing doos uit granaathuls,met munten gleuf, gemonteerde namaak van een geschut van metaal en hout zwenkbaar. H.ca.21 cm.
Sigarenetui ca. 1900. Schildpad in messing montuur. Zilver ingelegd met monogram R.M. 14x7,5cm. 178gr.
4 Delen koper o.a; 2 roodkoperen ketels, antieke weegschaal en een roodkoperen helmketel met porseleinen handvat.
2 Moderne silverplated 3-armige kaarsenkandelaars met strakke ronde voet 48x30cm. Cond.: G
Stel 19e eeuwse kruithoorns, beide gemaakt van koeienhoorn afgezet met messing. 38cm. en 20,5cm.
4 19e eeuwse kruithoorns. 1 Met roodkoper en afbeelding van zes paarden 21,5cm. 1 Met lederen etui 21cm. 2 Koperen kruithoorns bewerkt met bladmotief
4 19e eeuwse koperen kruithoorns. 3 kruithoorns met jachtmotieven. 16,5cm. 19cm. 20cm. en 21cm.
4 19e eeuwse kruithoorns. 3 Koperen kruithoorns 18,5cm. 19,5cm en 21cm. 1 Met lederen etui 20,5cm.
Biedermeier theekistje met pallisanderfineer, slot van parelmoer, ca. 1840, 20x11cm.