Meissen 6 persoons koffieservies, 60-er jaren purperroos bloemdecor. 6 Kop en schotels, melkkan, suikerpot en koffiekan. Nieuwprijs: € 2.900,-
Platelen vaas gemerkt Rozenburg Den Haag, genummerd L528. Handbeschilderd met Jugendstil decor ca. 1900 21xø13,5cm. Cond.: G
Grote platelen vaas gesigneerd Rozenburg. beschilderd door Jan van de Vet 1901. Vaas heeft een bloemmotief met 2 grote zwaluwen 29,5xø14cm. Cond.: G
Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U
Bijzondere polychroom eierschaal porseleinen theekan gemerkt Rozenburg ca. 1900. 19,5x16,5x11cm. Cond.: U