Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

9 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

9 Delen glas/kristal. Schalen en bakjes Cond.: U

16 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

Copenhagen, patrijzen
Resultaat: 35 EUR

Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold

2x Copenhagen, vissen
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

2x Copenhagen, vazen
Resultaat: 75 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, 1x decor bramen 20cm. 1x decor meermin op rots 17cm. Cond.: U

3x Copenhagen, kat en honden
Resultaat: 60 EUR

3x Royal Copenhagen porselein, 1x Siamese kat 20cm. 1x Boxer hond 8cm. 1x Pekinees hond 12,5cm. Cond.: G

2x Copenhagen, olifant en vaas
Geen vanafprijs

2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U

3x Copenhagen, 2 vaasjes en meisje
Geen vanafprijs

3x Royal Copenhagen porselein. 1x staand meisje Ameger girl standing, 20cm. 1x Vaas 10cm. 1x vaas 6cm. Cond.: U

2 Porseleinen figuren
Geen vanafprijs

2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U

2x Royal Jubilee
Resultaat: 30 EUR

2x Royal Jubilee porselein. 1x vaas met vogel op tak nr. 275 17cm. 1x Schaaltje met vogel op tak Nr. 5454cm. Cond.: U

2x Herend porselein
Geen vanafprijs

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

2 Vazen Portugal
Geen vanafprijs

2 Porseleinen vazen Portugal, Nideranica met bloemdecor 20cm. Cond.: U

Lladro, pekinees
Geen vanafprijs

Porseleinen Lladro, pekinees 15,5cm. Cond.: U

2x Lladro meisje
Geen vanafprijs

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

Porseleinen figuur
Geen vanafprijs

Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U

2 Figuren
Geen vanafprijs

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

Royal Malvern porselein
Geen vanafprijs

Royal Malvern porselein, vaas met bloemen. Engeland 9xø9,5cm. Cond.: U

10 Delen porselein
Geen vanafprijs

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

Aparte Art Deco vaas
Geen vanafprijs

Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.

3 Vazen
Geen vanafprijs

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

Bord
Geen vanafprijs

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

3 Kopjes en 2 schoteltjes
Geen vanafprijs

3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Karaf
Startprijs 50 EUR

Kristallen karaf begin 20e eeuw staand op voetje. Karaf is ruit en amandel geslepen 32xø11,5cm. Cond.: G

12 messenleggers + schaaltje
Startprijs 20 EUR

12 Glazen messenleggers (9cm.) en glazen aanbiedschaaltje (23x9cm.) ca 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

Meissen schaaltje + vaasje
Startprijs 75 EUR

Meissen dekseldoosje en vaasje. Dekseldoosje beschilderd met bloemen 9x7,5x5cm. Cond.: G. Vaasje beschilderd met bloemotief 14,5xø7cm. Cond.: G Beide midden 20e eeuw.

3 Karaffen
Geen vanafprijs

3 Karaffen, begin 20e eeuw,H.31-34 cm.

2 Kleine karaffen
Geen vanafprijs

2 Karafjes en botervloot met bloemmotief.

4 Antieke glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

4 Diverse antieke karaffen

Ivoren beeldje, manfiguur
Resultaat: 220 EUR

Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G

2 Keramiek glazuur vazen
Startprijs 150 EUR

2 Grote keramiek geglazuurde vazen met landschapsdecor ca. 1900. Genummerd 1489 met scheurtje in de voet 49xø18cm. Cond.: G

21-Delig servies
Geen vanafprijs

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot