Onduidelijk gesigneerd, lithografie op papier eigendruk nr. 2/5. Abstracte compositie 1977 56x43cm. Cond.: U
W. Mienstra, olieverf op linnen, boederij met figuren en appelbloesem 40x80cm. Cond.: G
Boerin in landschap olieverf op paneel, ongesigneerd,40x50 cm. Cond.G
J. Keller, olieverf op linnen, boerderij met appelbloesem 60x80cm. Cond.: G
Nisaburo Ito Japan, drukwerk op stof, "bamboo and sparrow", woodblock print. 27x41cm. Cond.: U
Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 30x40cm. Cond.: U
Martega 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemen op vaas 50x60cm. Cond.: U
Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met boten uit de 19e eeuw. 24x18cm. Cond.: G
Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, Hallucinatie 25x28cm. Cond.: U
Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, landschap bij maanlicht 25x28cm. Cond.: U
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G
Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U
Gesigneerd King (20e eeuw), olieverf op linnen, kust met schepen, 60x90cm. Cond.: U
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Ongesigneerd pendant, olieverf op paneel, kolibri en zangvogel 7x9cm. Cond.: G
Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U