05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

E. Damstra
Resultaat: 30 EUR

E. Damstra, olieverf op linnen, poldergezicht 24x30cm. Cond.: G

Litho '77
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, lithografie op papier eigendruk nr. 2/5. Abstracte compositie 1977 56x43cm. Cond.: U

W. Mienstra
Resultaat: 30 EUR

W. Mienstra, olieverf op linnen, boederij met figuren en appelbloesem 40x80cm. Cond.: G

Boerin in landschap
Resultaat: 30 EUR

Boerin in landschap olieverf op paneel, ongesigneerd,40x50 cm. Cond.G

J. Keller, appelbloesem
Resultaat: 30 EUR

J. Keller, olieverf op linnen, boerderij met appelbloesem 60x80cm. Cond.: G

Zijdedruk Japan
Resultaat: 30 EUR

Nisaburo Ito Japan, drukwerk op stof, "bamboo and sparrow", woodblock print. 27x41cm. Cond.: U

Wim Bosman, winter in Holland
Resultaat: 30 EUR

Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 30x40cm. Cond.: U

Bloemen op vaas
Resultaat: 30 EUR

Martega 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemen op vaas 50x60cm. Cond.: U

W. Bosman
Resultaat: 30 EUR

Robert Heijkoop
Resultaat: 25 EUR

Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, Hallucinatie 25x28cm. Cond.: U

Robert Heijkoop
Resultaat: 25 EUR

Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, landschap bij maanlicht 25x28cm. Cond.: U

Ets van een uil
Resultaat: 25 EUR

Williams, litho kippen.
Resultaat: 25 EUR

Ingekleurde ets met boten
Resultaat: 25 EUR

Schmidt, aquarel
Resultaat: 25 EUR

Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U

J. Lorje
Resultaat: 25 EUR

Lorje (Enschede), olieverf op linnen, Portugal 57x37cm. Cond.: U

Louis Landre, Ets
Resultaat: 23 EUR

Schilderij met schepen
Resultaat: 20 EUR

Piet Rackwitz, houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G

2 Schilderijen, vogels
Resultaat: 20 EUR

B.Baaijens
Resultaat: 20 EUR

Bertus Baaijens, olieverf op linnen, De Dinkel, 24x30cm. Cond.: U

Litho, Jan Toorop
Resultaat: 18 EUR

Jan Toorop, litho op papier, Maria 23x29cm. Cond.: U

Zeefdruk, Merel Schouwman
Resultaat: 15 EUR

Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U

Schilderij
Resultaat: 10 EUR

Kopie naar Haagse school, drukwerk op linnen 12x12cm. Cond.: G