Ongesigneerd portret van een jongeman 17e-18e eeuws, olieverf op paneel 38x56cm. Cond.: M
Anton Bernard Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, Hollandse haven. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
bernadette Leijdekkers, acryl op linnen, tempting ladies 75x95cm. Cond.: U
Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U
Louis van der Pol, olieverf op paneel, strandgezicht in de stijl van de Haagse school 30x40cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G
Naar Constant Artz begin 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden bij het water 40x50cm. Cond.: U
Hein van Doren, oleiverf op linnen, maken van de netten 50x60cm. Cond.: G
Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk uit de tijd of later), "De Kwakzalver" 14,5x12,5cm. Cond.: U
Johannes Albertus Hesterman Jr. (Amsterdam 1877 - 1955), olieverf op paneel, "Duingezicht" 58x34cm. Cond.: U
Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, mondaine dame met zinnelijke blik in blauw 50x60cm. Cond.: U
H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, meisjesportret met hond 32x36cm. Cond.: G
Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U
Gesigneerd Anton Mauve, aquarel op papier, duinlandschap met schapen en herder 53x37cm. Cond.: U