C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Sabin 1998, olieverf op paneel 20e eeuw, promenade Parijs 33x22cm. Cond.: U
Gert Meier 1935 Duitsland, aquarel op papier, boerderij met boerin en kippen 35x50cm. Cond.: G
Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G
Aquarel op papier, naar Louis Apol, wintergezicht 25x14cm. Cond.: G
Gesigneerd D. Ras, olieverf op linnen, watermolen, 50x70cm. Cond.: G
Jaap Nefkens (1926 Lunteren - Oosterbeek), olieverf op linnen, winters stadsgezicht 50x60cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U
Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U
Will Kalshofen (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "violen" 24x30cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U
Henk van Agteren 1970, olieverf op paneel, stilleven met fruit 54x44cm. Cond.: U
2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.
Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U
Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U
Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.