05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

Schilderij, strandgezicht
Resultaat: 90 EUR

Schilderij, Tilly Moes
Resultaat: 90 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, bloemen op vaas 40x50cm. Cond.: G

A.G. Dieperink,
Resultaat: 90 EUR

M. Vogt,
Resultaat: 90 EUR

Chinese zijdebeschildering
Resultaat: 90 EUR

Chinese zijdebeschildering 20e eeuw, verf op zijde, Chinese tuin met vele figuren 57x112cm. Cond.: G

Isselt '94
Resultaat: 85 EUR

Isselt 1994, gouache op papier, abstracte compositie 71x51cm. Cond.: U

Isselt '94
Resultaat: 85 EUR

Isselt '94, gouache op papier, abstracte compositie 51x71cm. Cond.: U

A. van de Burg, winter
Resultaat: 80 EUR

A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G

Verheul
Resultaat: 80 EUR

Gerrit Abraham Oosterbaan
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd, riviergezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 49x32cm. Cond.: R

Gerard Krol, manfiguur
Resultaat: 80 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), tekening op papier, studie van een man 35x29cm. Cond.: G

Pabst
Resultaat: 80 EUR

W. Kalshofen, stilleven
Resultaat: 75 EUR

A.C. Burght
Resultaat: 70 EUR

Antonius Burght (Den Bosch 1927), lithografie op papier, Cannes 36x22cm. Cond.: U

Landkaart Gelderland
Resultaat: 70 EUR

Landkaart "Geldria Zutfania" 20e eeuw, litho op papier 42x56cm. Cond.: U

Schilderij, Japanse voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Japanse prent, druk op papier 60x80cm. Cond.: U

J. Pieneman
Resultaat: 65 EUR

L.W. van Kooten
Resultaat: 60 EUR

Lodewijk Willem van Kooten (Amsterdam 1903), ets op papier, (Apreuve de artiste nr. 2)Maiskolfen 33x45cm. Cond.: U

Corneille, "Memorable"
Resultaat: 60 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Memorable" 60x80cm. Cond.: U

Roell Hynckes
Resultaat: 60 EUR

Roell Hynckes (1893 Brussel), houtsnede op papier, molen met geit 21,5x33,5cm. Cond.: U

Corneille, "Cobra"
Resultaat: 60 EUR

Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Cobra" 60x60cm. Cond.: U

La Fleur Rouge, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, lithografie op papier, "La Fleu Rouge", epreuve de artiste nr 2/5. 50x52cm. Cond.: U

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

Monogram J.v.L. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven 30x50cm. Cond.: U