05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

A.H. Gouwe 1002
A.H. Gouwe
Startprijs 2.250 EUR
Henry Schouten 1001
Henry Schouten

750 EUR

A.Verhoesen 1000
A.Verhoesen
Startprijs 3.000 EUR
Boerenhoeve 1278
Boerenhoeve
Startprijs 130 EUR
Landschap 1161
Landschap
Startprijs 325 EUR
Aquarel, winterlandschap 1145
Aquarel, winterlandschap
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, riviergezicht 1311
Ongesigneerd, riviergezicht
Startprijs 25 EUR
W. Bosman 1357
W. Bosman

30 EUR

Hommage aan Miro 1166
Hommage aan Miro

180 EUR

Zittend naakt 10001
Zittend naakt
Startprijs 325 EUR
Oude vrouw 10000
Oude vrouw
Geen vanafprijs
Kopergravure 1398
Kopergravure
Startprijs 100 EUR
Maris, Houtskool tekening 8001
Maris, Houtskool tekening
Startprijs 100 EUR
Rodenburg 8000
Rodenburg
Startprijs 30 EUR
Jacob Veen 1282
Jacob Veen
Startprijs 140 EUR
B. Viegers 1013
B. Viegers

575 EUR

Johannes Hessel Brolsma 1241
Johannes Hessel Brolsma
Startprijs 350 EUR
Schilderij, Japanse voorstelling 1431
Schilderij, Japanse voorstelling

70 EUR

Eugen John 1093
Eugen John

155 EUR

Johan Haanstra 1131
Johan Haanstra
Startprijs 400 EUR
Henk Lassche 1095
Henk Lassche

100 EUR

I. Giszinger 1028
I. Giszinger
Startprijs 650 EUR
Theo Ros, eigendruk 1139
Theo Ros, eigendruk
Startprijs 40 EUR
Onbekend, plakaatverf 1206
Onbekend, plakaatverf
Startprijs 300 EUR