Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), kreeg diverse onderscheidingen en hangt in diverse musea. Olieverf op linnen, winterse bomenlaan met figuren bij avond 100x68cm.
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: U
Acryl op linnen