Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U
Monogram F.B. (linksonder) 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee. Oude bedoeking 41,5x54cm. Cond.: G
Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, drenkende kalfen 45x35cm. Cond.: U
Gesigneerd Artz ca. 1900, olieverf op linnen, Larens interieur 72x102cm. Cond.: G
E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G
Harry Haerendel (1886 - 1991 Duitsland), olieverf op linnen, gracht van Amsterdam (impressionistisch) 60x70cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, panorama Rotterdamse haven met driemaster 24x14cm. Cond.: U
Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U
Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U
Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U
Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Meppel), olieverf op linnen, koe langs de waterkant 30x40cm. Cond.: G
Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979) lid van Pulchri Studio Den Haag, olieverf op linnen, stilleven 40x50cm. Cond.: R
C.T.Schültz (Düsseldorf 1915), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 100x60cm. Cond.: U
Chris Soer (Den Haag 1882 - 1961), olieverf op linnen, Katwijk 24x18cm.
Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, vink 25x27,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd portret van een jongeman 17e-18e eeuws, olieverf op paneel 38x56cm. Cond.: M
Anton Bernard Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, Hollandse haven. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
bernadette Leijdekkers, acryl op linnen, tempting ladies 75x95cm. Cond.: U
Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U
Louis van der Pol, olieverf op paneel, strandgezicht in de stijl van de Haagse school 30x40cm. Cond.: G
Maya Wildevuur (Martje Lammigje) (Deventer 1944 -), acryl op linnen, bloemenveld 110x80cm. Cond.: U
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G
Naar Constant Artz begin 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden bij het water 40x50cm. Cond.: U
Hein van Doren, oleiverf op linnen, maken van de netten 50x60cm. Cond.: G
Alex Asperslagh 1969 (Den Haag 1901 - Nijmegen), pastel op papier, vrouwelijk naakt 62x45cm. Cond.: G
Yuri Evgenevitch Vinogrado, olieverf op paneel, sketch van schilderij Ilyich lenin met een groep gedelegeerden van het Tweede congres van de communistische partij bij het graf van Karl Marx. 70x45cm. ...
Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk uit de tijd of later), "De Kwakzalver" 14,5x12,5cm. Cond.: U
Jan Gerrit Ikelaar 1983, gemengde techniek op papier (collage van diverse handgeschilderde kunstwerkjes op papier), "Memoires de Miro II" 40x54cm. Cond: U
Johannes Albertus Hesterman Jr. (Amsterdam 1877 - 1955), olieverf op paneel, "Duingezicht" 58x34cm. Cond.: U
Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, mondaine dame met zinnelijke blik in blauw 50x60cm. Cond.: U
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Chat Orange" 50x60cm. Cond.: U
H.J. Duiverman (1906 Leiden), olieverf op paneel, landschap met boerderij 49x32cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, meisjesportret met hond 32x36cm. Cond.: G
Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U
Gesigneerd Anton Mauve, aquarel op papier, duinlandschap met schapen en herder 53x37cm. Cond.: U