Emma Reerink, pastel op papier,Haarlem 1888-Bussum 1941, vrouwelijk naakt,36 x 48 cm.,Cond:G
H. Gruchet 1953, gouache op papier, abstrakte compositie 49x30cm. Cond.: U
Massau 1920, aquarel op papier, Glanstorf Duitsland 50x39cm.
J. Dubois, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G
Robert Heykoop (1939 Amsterdam) nr. 314/800, litho op papier, "Paar" 35x35cm. Cond.: U
Harry Disberg 1962, lithografie op papier, abstract kunstwerk nr. 5/10. 51x41cm. Cond.: U
Aquarel op papier, naar Louis Apol, wintergezicht 25x14cm. Cond.: G
Pim Olivier 1974 (Amsterdam 1938), lithografie op papier, surrealistische voorstelling nr. 40/60. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, tweeluik van kippen 21e eeuw 30,5x30,5cm. Cond.: U
Fulton, olieverf op paneel, driemasters 20e eeuw 40x50cm. Cond.: G
Fr. Feinmans, olieverf op linnen, plasgezicht bij avond 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, watermolen Oele 50x65cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, lithografie op papier eigendruk nr. 2/5. Abstracte compositie 1977 56x43cm. Cond.: U
W. Mienstra, olieverf op linnen, boederij met figuren en appelbloesem 40x80cm. Cond.: G
Boerin in landschap olieverf op paneel, ongesigneerd,40x50 cm. Cond.G
J. Keller, olieverf op linnen, boerderij met appelbloesem 60x80cm. Cond.: G
Nisaburo Ito Japan, drukwerk op stof, "bamboo and sparrow", woodblock print. 27x41cm. Cond.: U
Wim Bosman 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht 30x40cm. Cond.: U
Martega 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemen op vaas 50x60cm. Cond.: U
Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, Hallucinatie 25x28cm. Cond.: U
Robert Heijkoop (Amsterdam 1939), drukwerk op papier, landschap bij maanlicht 25x28cm. Cond.: U
Schmidt (Amsterdam ca. 1920), aquaral op papier 31x40cm. Cond.: U
Piet Rackwitz (1892 Den Haag), houtsnede op papier, zwanen 15x10cm. Cond.: G
Merel Schouman 96, zeefdruk op papier, Nr. 38/99 26x26cm. Cond.: U