Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

A.Verhoesen 1000
A.Verhoesen
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Henry Schouten 1001
Henry Schouten

Resultaat:

750 EUR

A.H. Gouwe 1002
A.H. Gouwe
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Jan. v. Vuuren 1003
Jan. v. Vuuren

Resultaat:

800 EUR

Johannes Weiland 1004
Johannes Weiland
Startprijs 3.500 EUR
Han Veneman 1005
Han Veneman
Startprijs 450 EUR
Paul Cremer 1006
Paul Cremer
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Fedor v. Kregten 1007
Fedor v. Kregten

Resultaat:

1.100 EUR

A. J. Zwart 1008
A. J. Zwart
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Evert Moll, havengezicht Rotterdam 1009
Evert Moll, havengezicht Rotterdam

Resultaat:

2.500 EUR

Leon Schulman 1010
Leon Schulman
Startprijs 475 EUR
Han van Voorthuizen 1011
Han van Voorthuizen
Startprijs 230 EUR
Verkocht
J. Soler 1012
J. Soler

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
B. Viegers 1013
B. Viegers

Resultaat:

575 EUR

F. Trümper, boomklever 1014
F. Trümper, boomklever
Startprijs 300 EUR
H.M. Krabbe 1015
H.M. Krabbe
Startprijs 1.650 EUR
Pijnaert 1016
Pijnaert
Startprijs 230 EUR
Oene Romkes de Jongh 1017
Oene Romkes de Jongh
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
F. van Kregten 1018
F. van Kregten

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Louis van der Pol 1019
Louis van der Pol

Resultaat:

275 EUR

A.H. Gouwe, schapen 1020
A.H. Gouwe, schapen
Startprijs 1.700 EUR
Verkocht
Anton Mauve, aquarel 1021
Anton Mauve, aquarel

Resultaat:

150 EUR

A. v. Everdingen 1022
A. v. Everdingen
Startprijs 3.200 EUR
Verkocht
J.M. Beek, bomschuiten 1023
J.M. Beek, bomschuiten

Resultaat:

250 EUR

F.A. Mooy 1024
F.A. Mooy
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Ype Wenning 1025
Ype Wenning

Resultaat:

750 EUR

Engelse gravure 1026
Engelse gravure
Startprijs 100 EUR
Jan te Wierik 1027
Jan te Wierik
Startprijs 6.500 EUR
I. Giszinger 1028
I. Giszinger
Startprijs 650 EUR
Verkocht
van Schijndel 1029
van Schijndel

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdamse haven 1030
Evert Moll, Rotterdamse haven

Resultaat:

900 EUR

Diemers 1031
Diemers
Startprijs 230 EUR
P.H. Swyncop, Spaanse dame 1032
P.H. Swyncop, Spaanse dame
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Aquarel J.H. Coster 1033
Aquarel J.H. Coster

Resultaat:

45 EUR

Evert Rabbers, Twentse boerderij 1034
Evert Rabbers, Twentse boerderij
Startprijs 150 EUR
Verkocht
17/18e Eeuws portet 1035
17/18e Eeuws portet

Resultaat:

300 EUR

Cor Noltee, bloemstilleven 1036
Cor Noltee, bloemstilleven
Startprijs 550 EUR
Corneille, "Apres la pluie" 1037
Corneille, "Apres la pluie"
Startprijs 60 EUR
Verkocht
C.T.Schültz 1038
C.T.Schültz

Resultaat:

380 EUR

Stadsgezicht Amsterdam 1039
Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Meisje met hond 1040
Meisje met hond

Resultaat:

160 EUR

Schilderij 1041
Schilderij
Startprijs 100 EUR
M.Wulf 1042
M.Wulf
Startprijs 230 EUR
M.Wulf 1043
M.Wulf
Startprijs 230 EUR
Schilderij 1044
Schilderij
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesig, olieverf stilleven 1045
Onduidelijk gesig, olieverf stilleven
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Nijgh 1046
Nijgh

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Prenten,W.Sherwin 1047
2 Prenten,W.Sherwin

Resultaat:

50 EUR