Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Creolen WG 8
Creolen WG

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Briljant ring WG 231
Briljant ring WG

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zakhorloge RG 285
Zakhorloge RG

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zakhorloge RG 286
Zakhorloge RG

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oorstekers GG 80
Oorstekers GG

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Ring GG 125
Ring GG

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Zegelring GG 256
Zegelring GG

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Ring bicolor 301
Ring bicolor

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Broche parels 85
Broche parels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Armband tijgeroog 128
Armband tijgeroog

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bloedkoraal snoer 397
Bloedkoraal snoer

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
WG slot met saffier 411
WG slot met saffier

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Diversen 398
Diversen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Hanger saffier/briljant 155
Hanger saffier/briljant

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oorstekers WG blauwtopaas 221
Oorstekers WG blauwtopaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ametist/briljant ring 252
Ametist/briljant ring

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tahiti parel collier 277
Tahiti parel collier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren vestzakhorloge 357
Zilveren vestzakhorloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880 354
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Medaillon 408
Medaillon

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Sieraden proefstukken 313
Sieraden proefstukken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge ca. 1875 353
Zilveren zakhorloge ca. 1875

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Oorhaken tahiti parel 102
Oorhaken tahiti parel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oorhaken tahitiparel 110
Oorhaken tahitiparel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge ca. 1880 352
Zilveren zakhorloge ca. 1880

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren armband 200
Zilveren armband

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zilveren gourmetschakel armband 45
Zilveren gourmetschakel armband

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen djkoja sieraden 392
5 Delen djkoja sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Broche met granaat 82
Broche met granaat

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Broche 414
Broche

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Hanger GG blauwtopaas 154
Hanger GG blauwtopaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Broche schuimgoud 169
Broche schuimgoud

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Herenhorloge 194
Herenhorloge

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden hanger 402
Gouden hanger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hanger met tand en montuur 335
Hanger met tand en montuur

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Dames polshorloges 193
2 Dames polshorloges

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zakhorloge 199
Zakhorloge

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Broche/speld 405
Broche/speld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Heren polshorloge 191
Heren polshorloge

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Broche 413
Broche

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ring zilver verguld 52
Ring zilver verguld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ring zilver verguld 53
Ring zilver verguld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ring zilver verguld 54
Ring zilver verguld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ring zilver verguld 55
Ring zilver verguld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ring zilver verguld 57
Ring zilver verguld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ring zilver verguld 58
Ring zilver verguld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ring zilver verguld 59
Ring zilver verguld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren ring 61
Zilveren ring

Resultaat:

20 EUR