Engels visbestek in originele cassette begin 20e eeiw. Bestek is silverplated. Heften zijn gemaakt van bakkeliet. Bestek is geheel geëtst en gemerkt EPNS. Cond.: G
Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U
Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G
Kavel van 4 delen zilver en/of verzilverd. 2 Beursjes, aansteker en parfumflesje.
Diverse Nederlandse munten o.a; 1x zilveren 50G 1998, 1x zilveren 50G 1984, 1x zilveren 50G 1995, 4x zilveren 10G 1970, 1970, 1973, 1995. 3x 2,5G, 18x 1G, 1x grote buitenlandse munt, 1x Munt gemaakt a...
Miniatuur zilveren stierenvechter 800/000 49gr. Cond,: U
Djokja zilveren botermes (21x2,5x2cm.) en parfumflesje (7x2,5x3cm.) (Azië) 20e eeuw. Cond.: G
Antiek zilveren naaldenkokertje 20e eeuw, gegraveerd 6x1x0,5cm. Cond.: R
Miniatuur zilveren kandelaartje 800/000 28gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren miniatuur kaptafeltje 835/000 68gr. Cond.: U
Schitterend mooi antieke Hollands 6-delig zilveren miniatuur serviesje. Maker: G. v/d Dussen Schoonhoven 1873 835/000 54gr. Cond.: U
Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: U
Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U
Mooi antiek Biedermeier Hollandse zilveren rammelaar aan ketting met fluitje 835/000 65gr. Cond.: U
6 Zilver overlay onderzetters,USA ca.1930,meesterteken Webster Company,sterlingzilver montuur 925/000,rond glas in opengewerkte overlay techniek. Ø7.5 cm.
4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.
2 Miniatuur motoren sterlingzilver 925/000, Italië Arezzo,eind 20e eeuw,'Medusa Oro'60 gr. L.5.5-6 cm.
Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...
Miniatuur filigrain salonset 4-delig,zilver verguld, waarschijnlijk 20e eeuw,zittingen rode velours.H.4-6.5 cm.,bank L 9.5 cm.,90gr.
Mooi bewerkte zilveren beker rustend op 3 bewerkte pootjes 800/000 117gr. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G
Mooi zwaar zilveren tablet Van Kempen. 830/000 897gr. 42x33cm. Cond.: U
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G
Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G
Zilveren bonbonschaaltje op voetje, mooi uitgezaagd. 800/000 64gr. Cond.: U
Delfts blauw bonbonschaaltje met een mooi bewerkt hengsel 835/000. Cond.: U
Visbestek,Sheffield u.London, ca.1900,Boardman,Glossop & Co., plated, heft uit gewei,mes en vork aan een kant bewerkt, in etui. L.25.5-34 cm.
Doos met 6 zilveren lepels en 1 vork 835/000 in originele foudraal. Lepels en vork hebben allemaal een kinderhoofdje in de steel, mooie kwaliteit 14x3,5cm. Cond.: U
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G