Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G
Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.
Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G
A. Bingen Jeune et F. Costenoble Fondeurs Paris, groot bronzen beeld ca. 1900 van Jeanne D' Arc met zwaar. Mooie kwaliteit en patine 78x30x28cm. Cond.: U
Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.
Jugendstil kandelaar, brons met onyx kaarshouder 18x17,5x7cm. Cond.: G
Alabast figuur, gesign.Boeltzig,Reinhold (1863-1939)dt.jonge knielende jugendstil dame die vruchten opraapt, in de linkerhand een volle fruitschaal,Op een ronde sokkel,hoofdaanzet ger. H.35.5 cm.
E. Boisseau / Emile Andre (1842 -1923 Franrijk), "La defense Du Foyer Salon des Beaux Arts", groot bronzen beeld met mannelijke krijger en moeder met kind. Mooie kwaliteit en patina 61x36x27cm. Cond.:...
Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.
Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een elf met vleugels en dennenappel 20e eeuw. 24x18x8,5cm. Cond.: U
Paar buikdanseressen,Engeland, van gips bronskleurig gekleurd op vierkante sokkel met plakette "Moorish Dancer" aan achterzijde modelnummer. 1 figuur aan de teen licht beschadid. H.46.5 cm.
Bronzen ornament van een leeuw 20e eeuw. Vermoedelijk Duitsland 5xø17cm. Cond.: G
Mooi oud traditionele Ceremonie masker van de Pende uit Congo. Het masker is 50 cm lang en ongeveer 40-50 jaar oud.
Beeldje Dogan paar uit Burkina Faso, het beeldje is 40/50 jaar oud en 32 cm hoog
Groot keramiek sculptuur van Katzhütte Thuringen Duitsland 1e helft 20e eeuw. Voorstellende dansende man met vrouw 50x33x15cm. Cond.: U
J. Lormier 19e-20e eeuw Frankrijk, Art-Deco beeld met marmeren sokkel. Twee rennende windhonden, mooie patina 46x28x13cm. Cond.: U
Afrikaans houten beeld midden 20e eeuw voorstellend een man met baard,met een staaf , aan de achterkant resten stof van de schort. H. 70 cm.
Bronzen plaquette 20e eeuw met een paard 21,5x30x1cm. Cond.: G
Beeld voorstellend een vliegende meeuw 20e eeuw. verchroomd en geheel staand op een steen. Onduidelijk gesigneerd, genummerd 374 14x22x9cm.Cond.: G
Ad Leofantis, grote marmeren buste van een vrouw. 19e Eeuws in mooie kwaliteit (vermoedelijk Italië) 56x24x28cm. Cond.: G
Mooi Tsogo beeld uit Gabon. Het beeld is 53 cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.
2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia.
De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo)
De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de hu...
Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U
Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.
Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.
Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
bronzen beeldje, vrouwelijk naakt op marmeren voetje. Gesigneerd Dr. Götz ca. 1920 20x8,2x6cm. Cond.: G
Afrikaans beeld 1e helft 20e eeuw,hout gesneden, zittende figuur, breuken zijn gelijmd.H 54 cm.
Groot Chowke masker uit Congo. Het masker is 48 cm hoog en ongeveer 40 jaar oud.
Mooi oud Punu makser uit Gabon. Het masker is 36 cm hoog en meer dan 40 jaar oud.
Groot beeld van een vrouw van compositie gemerkt Mercis, mooie patina 65x31x33cm. Cond.: G
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Oud Luba beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 50 / 60 jaar oud en 47 cm hoog.
Oud voorouder Fang beeld uit Kameroen. Het beeld is cm hoog en ongeveer 50 jaar oud.
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Mangbetu terracotta bloedpot uit Congo ca. 1980. Deze pot werd gebruikt voor het bewaren van runderbloed of andere vloeistoffen.
Gesigneerd beeld Lavergne Adolphe-Jean 1863-1928 Frankrijk. Voorstellend een beeld van een vissend jongentje. prachtige kwaliteit en heeft een mooie patina ca. 19e eeuw. Beeld is voorzien van een giet...
Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.
Groot traditioneel masker van de Igbo uit Nigeria Het masker is 56 cm hoog.
Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G