Bronzen beeld van een liggende hond (Boxer). geheel op zwart marmeren sokkel 21e eeuw 6x18,5x8cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel, Piet van Meer 1979 8x9x4cm. Cond.: U
Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U
Natuurstenen figuur, modern Afrikaans 20e eeuw 36x12x11cm. Cond.: U
Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel
Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U
Marmeren sculptuur op houten sokkel, gesigneerd Harry. Vermoedelijk Afrikaans. Voorstellend moederaap met jong verso twee vrouwengezichten 30x29x16cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend twee zittende uiltjes op boomstronk. naar voorbeeld van Milo eind 20e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 29xø15cm. Cond.: G
Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G
Eikenhouten beeld 20e eeuw, vrouwenportret met mooie patina 57x25x18cm. Cond.: U
Bronzen beeld op marmeren sokkel naar voorbeeld van Chiparus. Voorstellend Jugendstil meisje eind 20e eeuw. 35xø10cm. Cond.: G
Brons gepatineerd sculptuur van een man en een vrouw met de armen in elkaar eind 20e eeuw. beeld is gemaakt van een tin legering geheel staand op zwart marmeren sokkel 22x5x5cm. Cond.: G
Bronzen sculpture van een zittende uil met zwart marmeren sokkel, 21e eeuw. 37x11,5x11cm. Cond.: G