2 Kleine in brons gegoten olifantjes op bronzen sokkel. Midden 20e eeuw Afrikaans 6x3x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.
Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculpture van een zwaan, naar voorbeeld van Edouard Man 21e eeuw. 28,5x20x10,5cm. Cond.: U
Natuurstenen sculptuur Auri Pikiravi 1996 Afrika, "naakt", 51x24x17cm. Cond.: U
Mooi oud traditioneel masker schild van de Songye uit Congo. Het schild is 45 cm hoog en 40-50 jaar oud.
Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend diverse Afrikaanse figuren in elkaar verstrengeld 41,5x13x12cm. Cond.: U
Bronskleurig figuur ca. 1900 Jugendstil invloed. Gesigneerd Holbot? H.:70cm.
Twee Chinese figuren. Een dame en heer zittend op een grote troon. Compleet uitgesneden uit een soort kunsthars. geheel staand op een houten sokkel midden 20e eeuw. 27x12x11cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een roofvogel (gier) naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 24,5x36x11,5cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur voorstellend Diana staand bij een hert, zeer fijn gedecoreerd. geheel staand op zwart marmeren sokkel 21e eeuw. 29x20x15cm. Cond.: U
Bronzen beeldje voorstellend een heer die een dame de trap opdraagt 21e eeuw 22x14x7cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een ballerina 21e eeuw. Geheel staand op een groen marmeren sokkel 31xø13cm. Cond.: G
Afrikaans tropisch houten figuur geëboniseerd. Voorstellend ouderlijke met kinderen 42x10x9cm. Cond.: U
Bronzen Jugendtil stijl vaas 21e eeuw met twee dames. naar voorbeeld van Nick. geheel staand op zwart marmeren sokkel 42xø17,5cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 15cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G
Aardewerken beeld van een Oosterse vrouw in kledendracht, beschilderde gebakken klei. 20e eeuws. 48x24x23cm. Cond.: U
Keramiek vrouwentorso, "gebakken klei geglazuurd", mooi gepatineerd op sokkel. 55x19x14cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een bronstig hert. Frankrijk 19e eeuw, stukje van gewei mist. 32x33x15cm.
Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN. Voorstellend 3 luipaarden bijten 3 paarden in de bil 22x20x21cm. Cond.: U
Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN 1994. Voorstellend luipaard bijt paard in de bil 18x15x6cm. Cond.: U
Bronzen beeld van een liggende hond (Boxer). geheel op zwart marmeren sokkel 21e eeuw 6x18,5x8cm. Cond.: G
Bronzen naakt op marmeren sokkel, Piet van Meer 1979 8x9x4cm. Cond.: U
Marmeren schaal met op de rand een beeldje van bronzen eland. Frankrijk ca. 1900 12xø30cm.
Chinese figuur 20e eeuw. Natuursteen met houten sokkel, gesigneerd, man slapend op een tijger 7,5x10x6cm. Cond.: U
Mooi zwart Pende masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ongeveer 30/40 jaar oud.
Natuurstenen figuur, modern Afrikaans 20e eeuw 36x12x11cm. Cond.: U
Bronzen sierschotel met jachtvoorstelling Japans 19e eeuw ø37,5cm. Gestempeld Des Bronzen Brumel
Natuurstenen figuur, modern Afrikaans, gemaakt door Tengenenge stam 20e eeuw 32x23x11cm. Cond.: U
Marmeren sculptuur op houten sokkel, gesigneerd Harry. Vermoedelijk Afrikaans. Voorstellend moederaap met jong verso twee vrouwengezichten 30x29x16cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend twee zittende uiltjes op boomstronk. naar voorbeeld van Milo eind 20e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 29xø15cm. Cond.: G
Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U
Sculptuur van een antiloop, tropisch hout met ophangsysteem. Afrikaans 45x11x10cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G
Eikenhouten beeld 20e eeuw, vrouwenportret met mooie patina 57x25x18cm. Cond.: U
Bronzen beeld op marmeren sokkel naar voorbeeld van Chiparus. Voorstellend Jugendstil meisje eind 20e eeuw. 35xø10cm. Cond.: G
2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G
Brons gepatineerd sculptuur van een man en een vrouw met de armen in elkaar eind 20e eeuw. beeld is gemaakt van een tin legering geheel staand op zwart marmeren sokkel 22x5x5cm. Cond.: G