Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

05. Oktoberveiling 2010

Veiling op vrijdag 15 oktober 2010 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld Togo/Teke 3985
Beeld Togo/Teke
Startprijs 50 EUR
Stel huwelijksbeelden, Akamba 3986
Stel huwelijksbeelden, Akamba
Startprijs 150 EUR
Messing Boedha 3987
Messing Boedha
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bronzen cameraman 3988
Bronzen cameraman

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Masker, Bakngo 3989
Masker, Bakngo

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
IGBO Hoornmasker 3990
IGBO Hoornmasker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen hertebuste 3991
Bronzen hertebuste

Resultaat:

155 EUR

Bronzen beeld, vrouw 3992
Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 175 EUR
Afrikaans beeld 3993
Afrikaans beeld
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Masker, Chowke 3994
Masker, Chowke

Resultaat:

50 EUR

Masker Punu 3995
Masker Punu
Startprijs 30 EUR
Zinken beeld, vrouw 3996
Zinken beeld, vrouw
Startprijs 400 EUR
Afrikaans houten beeld 3997
Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR
Beeld, Dogon 3998
Beeld, Dogon
Startprijs 45 EUR
Fangbeeld 3999
Fangbeeld
Startprijs 50 EUR
Afrikaans houten beeld 4000
Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mang Beta bloedpot 4001
Mang Beta bloedpot

Resultaat:

50 EUR

Gepatineerde sculpture 4002
Gepatineerde sculpture
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronzen Boedha, staand 4003
Bronzen Boedha, staand

Resultaat:

220 EUR

Igbo masker, Nigeria 4004
Igbo masker, Nigeria
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Cees Willemsen, bronzen paard 4005
Cees Willemsen, bronzen paard

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Beeldje op marmeren voet 4006
Beeldje op marmeren voet

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Crucifix 17e eeuws, eiken 4007
Crucifix 17e eeuws, eiken

Resultaat:

150 EUR

Bronzen beeld, jonglerende dame 4008
Bronzen beeld, jonglerende dame
Startprijs 250 EUR