Zilveren kandelaar, 835/000, Art Deco, op ronde voet met 3 strakke armen, voorzien van 3 halfronde lichten. 21x21x13cm. MT.: Gottlieb Kurz, Schwabisch Gmund. In goede staat
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, gecontourneerd model met graveerwerk. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: m:1871. 5x5x1,5cm. ca 28 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat
Collier van bloedkoralen, ronde kralen ø 5mm, bevestigd aan een ovale zilver vergulde sluiting met bloedkoraal. lengte 65 cm. In goede staat
Lot met kleine bloedkoralen voorzien van 2 gouden kapitolstokjes en een gouden rechthoekig slotje met veiligheid. ø ca 3 mm. 1 armband, 1 collier en diverse losse kralen.
Royale geelgouden oorstekers, 585/000, met een rozet van turkooisstenen. ø oorknop 18 mm. ca 7,2 gram. In goede staat
Zilveren horlogeketting, 925/000, met verlopende gourmetschakels en een hanger, 800/000, in kruisvorm met draak. 3x3cm. 30 cm. ca 39 gram. In goede staat.