Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 750 EUR

Bijbel met zilver, 833/000. Bijbel met zwart lederen kaft, 1798, voorzien van 8 zilveren hoekstukken en een dubbel slot, allen versierd met figuren. MT.: Erven Fels, Kampen, 1829-1835. 18x12x7cm. beid...

Zilveren Art Deco kandelaar
Resultaat: 140 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, Art Deco, op ronde voet met 3 strakke armen, voorzien van 3 halfronde lichten. 21x21x13cm. MT.: Gottlieb Kurz, Schwabisch Gmund. In goede staat

Gouden oorhangers met parel en robijn
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met robijn en parel. Oorhangers met sierlijke brisures met strikjes, een rode steen en pareltjes. Daaronder zit een ronde hanger met een dubbele rozet met in het midden...

Geelgouden fantasie ring met diamant en robijn
Startprijs 1.035 EUR

Geelgouden fantasiering, 750/000, met robijn en diamant. Gouden ring met een witgouden zetting in de vorm van een rozet met 3 rond gefacetteerde robijnen en 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,...

2 Zilveren fazanten
Startprijs 320 EUR

Twee zilveren tafelfazanten, 915/000, Spaans, een paar. 19x4x9cm. totaal ca 132 gram. In goede staat

2 Lucifershouders met zilver
Startprijs 125 EUR

Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat

Zilveren Russische thorapointer
Startprijs 375 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, 875/000, versierd met bladdecor, kandelaar en edelsteen, bekroond met een kroon met filigrain bewerking. 31 cm. ca 65 gram. Iets gedeukt verder in goede staat.

Zilveren tasbeugel met rokhaak, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Antieke zilveren tasbeugel met rokhaak, 18e eeuws. De tasbeugel met binnenbeugel is versierd met figuren omringd door krullen. De binnenbeugel is voorzien van graveerwerk met o.a. 2 ossen. MT.: vermoe...

Lot edelstenen met diopsiet, robijn en saffier
Startprijs 65 EUR

Lot edelstenen met 3,34 ct rond gefacetteerde diopsieten, ø 2 mm, 27 blauw saffieren, totaal 1,92 ct, en 25 rond gefacetteerde robijnen, totaal ca 1.23ct.

Tas met zilveren beugel, 1839
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, Rechthoekig gecontourneerde tasbeugel met 2 cartouchen met figuren. Daarnaast is de beugel versierd met 4 vrouwenfiguren met juk, één mist een deel. Voorzien van een ...

Theebus met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen theebus met olijfvormige slijpsel geplaatst op een voet met geschulpte rand. Voorzien van een zilveren kraag en dop met gegraveerde rand. ø9x15cm. In goede staat

Bloedkoraal armband
Resultaat: 225 EUR

Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting met koraal, 585/000. Armband met 4 rijen ronde bloedkoralen, ø 4mm, bevestigd aan een grote rechthoekig gecontourneerde sluiting, 23x18mm, met bloe...

Maliënkolder beurs, 1919
Startprijs 60 EUR

Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat

Lot divers zilver
Resultaat: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met diverse suikerlepels, theelepels, boterspatel, vorkjes en een houder, 800/000. totaal ca 360 gram.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, gecontourneerd model met graveerwerk. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: m:1871. 5x5x1,5cm. ca 28 gram. Iets gedeukt, verder in goede staat

2 Zilveren mandjes
Resultaat: 95 EUR

Twee zilveren mandjes, 800/000, een hengselmandje met gezaagd patroon op ronde voet met parelrand. 14x11x14cm, en een ovaal mandje met een omgeslagen opengewerkte bewerkte rand met bloemen en parels. ...

Collier van bloedkoraal
Resultaat: 200 EUR

Collier van bloedkoralen, ronde kralen ø 5mm, bevestigd aan een ovale zilver vergulde sluiting met bloedkoraal. lengte 65 cm. In goede staat

Lot bloedkoralen kralen
Startprijs 120 EUR

Lot met kleine bloedkoralen voorzien van 2 gouden kapitolstokjes en een gouden rechthoekig slotje met veiligheid. ø ca 3 mm. 1 armband, 1 collier en diverse losse kralen.

Collier van granaat met gouden slot
Resultaat: 130 EUR

Collier van 4 rijen gefacetteerde glasgranaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, versierd met graveerwerk en voorzien van 2 geelgouden eindstukken. lengte 37 cm. In goede...

Lot moderne zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden, met 4 broches, een ring en een paar oorclips. Diverse gehaltes. totaal ca 23 gram. In goede staat

Gouden oorstekers
Startprijs 120 EUR

Royale geelgouden oorstekers, 585/000, met een rozet van turkooisstenen. ø oorknop 18 mm. ca 7,2 gram. In goede staat

Zilveren armband en broche met barnsteen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren broche en armband met barnsteen. Armband, verguld, met 6 ovale schakels bezet met een ronde cabouchon barnsteen, voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 19 mm, lengte 18,5cm. En een...

4 Flacons met zilver
Resultaat: 120 EUR

Vier kristallen flacons met zilver, een poederdoos met zilveren deksel met wapengravure; Tandem, ø10x7cm, een flacon op geschupte ronde voet, voorzien van slijpwerk. Met zilveren kraag en dop, beiden ...

Zilveren horlogeketting
Startprijs 90 EUR

Zilveren horlogeketting, 925/000, met verlopende gourmetschakels en een hanger, 800/000, in kruisvorm met draak. 3x3cm. 30 cm. ca 39 gram. In goede staat.