Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Evert Rabbers, Twents Los Huus
Resultaat: 575 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Lawrence, Schotse man met kilt
Resultaat: 2.500 EUR

J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.

Zilveren miniatuur, Paard
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.

Armband met granaat en parel
Startprijs 150 EUR

Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver
Resultaat: 300 EUR

Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...

Chinese bloempot
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Hollands landschap
Startprijs 200 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

2x Imari schotels ø 31 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

Veldman, Fregat op volle zee
Resultaat: 325 EUR

Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

3x Antieke theeblikken
Startprijs 50 EUR

Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

M. Mouly, Zeilboot op zee
Resultaat: 100 EUR

M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.

Keramieken kerst schaakset
Resultaat: 100 EUR

Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.

Schaakspel Cats & Dogs
Resultaat: 80 EUR

Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR

Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startprijs 100 EUR

D.C.R. Heeck. Circa 1930. Paardenkarren met figuren op marktplaats. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Schut, Landschap
Resultaat: 200 EUR

Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.