Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Franse mahoniehouten één-deurs vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 141 x 78 x 35 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Geelgouden herenring, 585/000, met witgouden vierkante kop bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. Breedte ring 11 mm. ø 55. ca 6,1 gram. In goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Kleine Joodse zilveren beker, 84 zolotniks, klein model versierd met graveerwerk. ø4x4,6cm. ca 24,1 gram. In goede staat
Gave Hollandse mahoniehouten vier-laden Louis Seize/Empire commode met origineel messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 91 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkast. Circa 1800. Afmeting: 86 x 92 x 44 cm. In goede staat.
Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Vijf antieke Delftse Fayence polychrome beschilderde borden, waarvan drie maal pannenkoek. Gemerkt APK. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porseleinen Chine de Commande kommen. Beschadigd. ø 11,5 - 14 cm. In matige staat.
Antieke notenhouten hangtelefoon uit Stockholm door L.M. Ericsson & Co. Afmeting: zonder hoorn 75 x 22 x 25 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke lakstempels. Onder andere: porselein, erotisch brons, plated, marmer, been, hoorn. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Chinees geglazuurde terracotta kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sofa in Louis Seize-stijl. Met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 114 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.