Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.
Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
Stel 835/000 zilveren kaasduimen met parelrand. Toegeschreven aan Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Circa 1860. Afmeting: 3 x 2,2 cm. Gewicht: circa 24 gram. In goede staat.
Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met robijn. Rijring met een zigzag-vorm, bezet met 14 rond gefacetteerde robijnen, ø ca 1,8 mm. ca 2,4 gram. ø 49. In goede staat
Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.
Bierpul met zilveren klep, 800/000. Aardewerken bierpul met zilveren klep voorzien van gekroonde monogram gravure. Scharnier is kapot. 16x10x15cm. In goede staat
Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Twee delen religieus/devotie. Circa 1920. Bestaande uit: Bronzen Corpus Christi op albasten kruis. Wijwaterhouder met bronzen plaquettte, N.D. Lourdes op albasten plaquette. Afmeting: 24 - 28 cm. In g...
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Een broche met geschulpte bewerkte rand versierd met gravures. In het midden van de broche zit een fraai uitgesneden camee, grootte 26x19 mm. Zowel als ha...
Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche versierd met diverse diamanten met een roosslijpsel. Voorzien van veiligheid, 42x12mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat