Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot antiek Duits servies, 1915
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...

Diamant, 0,35
Startprijs 450 EUR

Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785

7x Oud/antiek porselein
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen oud/antiek porselein. Bestaande uit: Sevres potje, handbeschilderd, 19e eeuw. R.P.M. hand met schelp, circa 1900. Zwaan-vaas, ongemerkt. Duitse kandelaar. Porseleinen ei. Meissen belletje....

3x Chinese borden
Resultaat: 250 EUR

Drie grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Eén maal tuin decor met vaas, haarlijn. Eén maal tuin decor met kraanvogels, Queng Lung + gemerkt, haarlijn + chip. Eén maal koekoek in ...

Zilveren sieradenset
Startprijs 90 EUR

Zilveren sieradenset, 835/000, met een choker, armband, ring met open scheen, oorstekers en een broche. Allen gemaakt uit grillig gevormde staven. 50 cm, 18 cm, ca ø 50, 2x2cm en 5,5x2cm. totaal ca 46...

6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915
Resultaat: 25 EUR

Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.

3x Divers antiek
Resultaat: 50 EUR

Drie delen antiek. Divers. Bestaande uit: Japanse benen godheid. Chinees porseleinen fluitje. Antieke filigrain houder met lakstempel. J. van Best pompen. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

3x Chinees borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Zilveren asbak
Resultaat: 30 EUR

Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.

2x China, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Broche met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.

4x Imari (divers)
Startprijs 80 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver
Resultaat: 300 EUR

Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...

Zilveren strooilepel en roomlepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren strooilepel en roomlepel, 833/000, een strooilepel met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon voorzien van een steel met een rand met graveerwerk. MT. onduidelijk, jl.m.1871. en een roomlepel...

2x Cloisonne vazen
Startprijs 325 EUR

Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Gouden horloge met gouden band
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...

2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Lot polshorloges
Resultaat: 40 EUR

Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.

6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR

Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

6x Zilveren theelepels+theeschep
Startprijs 60 EUR

Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...

2x Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.