Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Schouten, Honden bij hert
Resultaat: 700 EUR

Schilderij draagt signatuur H schouten ca 1900 jachthonden bij edelhert olieverf op linnen met goudkleurige barok lijst. 80x100 in goede staat.

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand
Resultaat: 1.600 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Bomschuiten met visser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 65 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen
Resultaat: 250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.

Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal
Resultaat: 100 EUR

Rietdijk. Circa 1900. Stilleven met kruik en Chinese schaal. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

F. van Kregten,
Startprijs 400 EUR

Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...

3x Mario Pedro Arata, Divers
Startprijs 40 EUR

Drie etsen Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. Landschappen. 1. Les Tres Picos ulla Arcaia. 2. Alta Teurieuri. 3. Bespues dil Tormeuta Fucapolis. Etsen op papier. Afmeting: 15 - 20 cm. In goed...

J.M. Beek, Hollandse schelpenvissers op strand
Resultaat: 225 EUR

Jurrien Marius Beek. 1879 - 1965. Hollandse schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR

Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Strandjutter
Startprijs 100 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met brug
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Riviergezicht met brug, gebouw, vele figuren en huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.

W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven
Resultaat: 70 EUR

W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Portret van een heer
Resultaat: 250 EUR

Ongesignerd 19e eeuws herenportet met penseel in de hand olieverf op linnen schilderij heeft een bedoeking en inschilderingen 80x61 cm redelijke staat.

J.H.W. Kesseler, Boereninterieur
Startprijs 150 EUR

J.H.W. Kesseler. Omstreeks 1930. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Eén restauratie plek. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.

Ria Exel, Wachten op Godot
Resultaat: 25 EUR

Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.

R. Koning, Vrouw bij vissersboot
Startprijs 60 EUR

Roeland Koning. 1898 - 1985. Scheveningse vissersvrouw. Linosnede op papier. Afmeting: H 52 x B 32 cm. In goede staat.

Roodgouden ring met diamanten
Startprijs 1.835 EUR

Roodgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede roodgouden ring met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. Breedte 9 mm. ø 54. ca 12,9 gram. Winkelverkoopprijs € 4450,-. Nieuw

Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.950 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...

Schotel met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Schaal met slijpwerk en geschulpte rand voorzien van een zilveren beugel, deels getorst, met parelrand.ø24x19cm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam, Zeist,...

2 Tazza's met zilver
Startprijs 120 EUR

Twee kristallen tazza's met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. ø20x14cm. Enkele chips, in redelijke staat.

Engelse staande klok
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

2 Zakhorloges
Resultaat: 35 EUR

Twee zakhorloges, witmetaal, één Eterna horloge met deksel, mist glas en een Moeris horloge antimagnetic. ø48-50mm.