Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren fotolijsten
Startprijs 120 EUR

Lot met drie zilveren fotolijsten, een rechthoekige lijst versierd met parelrand en 2 ringen, 925/000, 23x16cm, een rechthoekige lijst met florale bewerking in de hoeken, 925/000, 21x16 cm, en een ova...

Antieke bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.

Zilveren vaas
Resultaat: 100 EUR

Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat

Lot edelstenen sieraden
Resultaat: 70 EUR

Lot edelstenen sieraden met o.a. agaat, parels, bloedkoraal en schuimkoraal.

Witguden solitairring met diamant
Startprijs 300 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een vierpoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,14 ct VSI. ø 53 ca 2,2 gram. Winkelverkoopprijs € 699,-. Nieuw

Engelse speeltafel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast
Startprijs 250 EUR

Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.

3 Zilveren hangers met stenen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...

3x Antiek, Emmer, stoof en tabakspot
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek. Bestaande uit: Notenhouten theestoof, ijzeren emmer, iepenhouten tabakspot. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

2x Brons/koper
Resultaat: 80 EUR

Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

2x Chinese Kanton vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm

Hang petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor 20 eeuw in goede staat ca 120x42 cm

Chinese theepot
Startprijs 150 EUR

Chinese Yixing theepot met bodemmerk en bloesemtak/bamboe decor. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.

2x Chinese klederdracht in lijst
Resultaat: 225 EUR

Twee maal antieke Chinese klederdracht in lijst. Borduurwerk op zijde. Circa 1900. Afmeting: H 53 x B 53 cm. In goede staat.

Zilveren mandje
Resultaat: 90 EUR

Sierlijk zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal gezaagd model op een ovaal gezaagde voet met 2 grepen uit krullen. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: R:1927. 17x11x5cm. Totaal ca 146 gram. In zee...

2 Zilveren horloges
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...

Geelgouden zakhorloge
Resultaat: 220 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, rond model met parelranden. Voorzien van metalen goudkleurige plaat. Met metalen stofdeksel. Remontoir anvre, qualite superieure. ø 47 mm. Achterdeksel wat gedeukt. Wer...

Antieke messing hangpetroleumlamp
Startprijs 100 EUR

Antieke messing hangpetroleumlamp. Circa 1900. Neo Renaissance. Afmeting: 95 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Neo Gotische gaslamp
Startprijs 100 EUR

Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Startprijs 80 EUR

Twee armbanden. 925/000, met kleurstenen. Eén armband zilver verguld voorzien van lichtblauwe stenen en één armband met witte en groene stenen. Beiden voorzien van bakslot met veiligheid. ca 33 gram. ...

Lot zilver met barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband en manchetknopen met barnsteen, 835/000, armband met 7 ovale schakels met barnsteen en manchetknopen met vierkante barnstenen. 22 mm breed, lengte 19 cm. Manchetknoop 20x15mm. ca 34,1...

Mini-camera Zeiss
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Japanse Kutani caché pot
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.