Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 9,5 x 13,5 x 9 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met ribbels, landschap/pagodes decor. Chips deksel. Afmeting: 11,5 17,5 x ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 150 EUR

Chinese houtgestoken hocker met bamboe decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 30 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met Familie Rose decor, floraal en figuren. Afmeting: ø 10 - ø 13 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 130 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen penselenpot. Man in landschap lokt kikker decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,8 x ø 10,7 cm. In goede staat.

8x Oude Chinese jade voorwerpen
Resultaat: 100 EUR

Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen opengewerkte hocker. Beschadigd. Afmeting: 44 x 30 x 30 cm. In matige staat.

3x Antieke Chinese bordjes, 1800
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen bordjes met floraal decor. Circa 1800. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.

2x Japans Imari porselein
Resultaat: 45 EUR

Twee maal Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vaas met figuren decors en bodemmerk. Grote schotel met tuin decor en bodemmerk. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 25 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, vlinder decor
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese bloempotjes
Resultaat: 50 EUR

Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden
Resultaat: 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Vier tekens. Floraal decor. Afmeting: ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.
Resultaat: 500 EUR

Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Resultaat: 70 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur, Trechter
Startprijs 70 EUR

Zilveren miniatuur trechter, voor het vullen van onder andere lodereinflesjes etc. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese jade gesneden beker
Startprijs 1.000 EUR

Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Kantonese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse/Chinese bloempot
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse/Chinese bloempot met kraanvogels en bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 26 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Portret
Startprijs 70 EUR

Meisjes portret omstreeks 1900, ongesigneerd olieverf op linnen, 60x50 cm in redelijke staat.

Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR

Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.