18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 9,5 x 13,5 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met ribbels, landschap/pagodes decor. Chips deksel. Afmeting: 11,5 17,5 x ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met bamboe decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met Familie Rose decor, floraal en figuren. Afmeting: ø 10 - ø 13 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen penselenpot. Man in landschap lokt kikker decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,8 x ø 10,7 cm. In goede staat.
Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen opengewerkte hocker. Beschadigd. Afmeting: 44 x 30 x 30 cm. In matige staat.
Drie antieke Chinees porseleinen bordjes met floraal decor. Circa 1800. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.
Twee maal Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vaas met figuren decors en bodemmerk. Grote schotel met tuin decor en bodemmerk. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Vier tekens. Floraal decor. Afmeting: ø 20,3 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur trechter, voor het vullen van onder andere lodereinflesjes etc. Voorzien van Nederlandse herkeur. Afmeting: 4 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese bloempot met kraanvogels en bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 26 cm. In goede staat.
Meisjes portret omstreeks 1900, ongesigneerd olieverf op linnen, 60x50 cm in redelijke staat.
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.