Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. IJzer en koper gegraveerd. Gepoetst. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, creme. Afmeting: 119 x 280 cm. In goede staat.
Grote Perzische loper. Floraal, blauw etc. Afmeting: 110 x 350 cm. In goede staat.
Fijn geknoopt Perzisch bidkleed. Floraal, meerkleurig. Afmeting: 152 x 93 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Vrouw met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 45x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren colliers met hangers, diverse gehaltes, een bolletjescollier met daaraan een hanger in de vorm van een pump, versierd met markesiet en emaille, en een fantasie collier met een schoen bez...