Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

8-Kantige vitrine met geslepen glas
Resultaat: 250 EUR

Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke passersets
Resultaat: 45 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

Doos diverse Hummel artikelen
Resultaat: 35 EUR

Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Resultaat: 120 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai met insekt
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.

Satsuma lamp
Resultaat: 170 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.

Pen vuur revolver
Startprijs 250 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Startprijs 250 EUR

Antieke penvuur revolver. IJzer en koper gegraveerd. Gepoetst. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.

3x Chinese Capucijner kommen
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 119 x 280 cm.
Resultaat: 60 EUR

Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, creme. Afmeting: 119 x 280 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 110 x 350 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Perzische loper. Floraal, blauw etc. Afmeting: 110 x 350 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 152 x 93 cm.
Resultaat: 50 EUR

Fijn geknoopt Perzisch bidkleed. Floraal, meerkleurig. Afmeting: 152 x 93 cm. In goede staat.

4x Reclame ontwerp
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.

3x Duits antiek
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 150 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur
Resultaat: 425 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Vrouw met bloemen
Startprijs 300 EUR

Wallasse Ting. 1929 - 2010. Vrouw met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 45x B 60 cm. In goede staat.

Lichtenstein, Twee dames
Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.

Art Nouveau Piece de Milieu
Startprijs 140 EUR

Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.

2 Zilveren colliers
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren colliers met hangers, diverse gehaltes, een bolletjescollier met daaraan een hanger in de vorm van een pump, versierd met markesiet en emaille, en een fantasie collier met een schoen bez...