Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat
Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863, 1869 en 1907 t/m 1943. Compleet. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Grote bronzen eend op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. IJzer en koper gegraveerd. Gepoetst. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Vrouw met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 45x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.
18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.
Witgouden tussenstuk, 585/000, met een natuurlijke ovaal gefacetteerde saffier, 4,52 ct, afmeting11,34x8,67x4,66 groen/blauw, met diverse natuurlijke insluitsels. Aan weerskanten van de saffier voorz...
Witgouden ring, 585/000, met roze saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde roze saffier, 8x6mm, 1,3 ct, met aan weerskanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ...
E. Engelmann. 1820 - 1902. Duitse School. Havengezicht. Restauratieplek in de lucht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. L.D.G. Bragilé? Officier met sabel. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 23 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.