Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen
Resultaat: 80 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Gouden Baume Mercier horloge
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden Baume Mercier horloge, 585/000, met een gevlochten verlopende band. Horloge met een ronde kast, ø 16 mm, met gevlochten band, 6-8,5mm, klein stukje mist bij aanzet van de kast. lengte 17,5c...

Gouden horloge, double band
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met double band. Oud horloge met een ronde kast met een gefacetteerde rand, aan de achterzijde voorzien van een guilloche bewerking met schild en sterren. ø27mm. Bevestigd...

Zilveren Art Deco schaal
Startprijs 225 EUR

Zilveren schaal, 925/000, in de vorm van een peper. ca 414 gram. 42x9x2,5cm. In goede staat

A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan
Resultaat: 250 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR

J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Pen vuur revolver
Startprijs 250 EUR

Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.

Penvuur revolver
Startprijs 250 EUR

Antieke penvuur revolver. IJzer en koper gegraveerd. Gepoetst. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.

2x Gravure + landkaart
Resultaat: 160 EUR

Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....

Japanse Imari lamp
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.

18e-19e Eeuws houten figuur
Startprijs 450 EUR

18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2x Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

Antieke schildpad dekseldoos
Startprijs 125 EUR

Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.

19e Eeuwse lakdoos met portret
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.

H.J. Nijland, Brabantse boeren keuken
Resultaat: 50 EUR

H.J. Nijland. 20e Eeuw. Brabantse boeren keuken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen
Resultaat: 50 EUR

H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Startprijs 360 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel 19e eeuwse glazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse bijbels
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...

2x Natuurstenen boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.