C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Inktstel met zilver, 833/000, op houten basement met kristallen inktpot met zilveren dop en kraag en een kristallen strooipotje met zilveren dop en strooier. Het basement is voorzien van 4 zilveren ho...
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Francine. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Landschap met huis en dorpsgezicht. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
R. Nelissen. 1972. 1944 - . Surrealistische duivel figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. IJzer en koper gegraveerd. Gepoetst. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...
Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese rijstpapier schilderijen van jonge monniken. Gouaches op papier. Afmeting: H 15 x B 10,5 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, 833/000, met houten greep. Visschep met een floraal gezaagd en gegraveerd patroon bevestigd aan een houten greep. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.:q:1875. 32cm. In goede staat.
Geelgouden staafbroche, 750/000, met parel en diamant. Staafbroche, aan de bovenzijde voorzien van een rodiumlaag, bezet met 12 diamanten met een oud slijpsel, in het midden voorzien van een opgelegde...
Witgouden broche, 585/000 met diamant. Sierlijke broche met krullen en bloemen bezet met singlecut en briljant geslepen diamanten.22x44mm. ca 8,4 gram. rodium deels afgesleten. In goede staat
Twee antieke Majolica kacheltegels in eikenhouten omlijsting. Eekhoorn + uil. Circa 1900. Afmeting: H 21 x B 21 cm. In goede staat.
Witgouden oorstekers, 585/000, met turkoois en parelmoer. Halve oorringen verfraaid met ruitvormige stukken turkoois met driehoekig gevormde stukken turkoois en parelmoer. Hier tussen zitten banden be...
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Ring met grote bewerkte rand voorzien van een grote zoetwaterparel, ø11x6mm. ø 58, ca 4,5 gram. In goede staat
Zware antieke vergulde Franse messing pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Stel zilveren kandelaren, 812/000, op gecontourneerde ronde voet versierd met floraal decor. ø15x29cm. Wenen, Oostenrijk, eerste heft 19e eeuw. De kandelaren zijn gevuld. In goede staat