Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Mels, Huizen tussen bomen
Resultaat: 100 EUR

Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

4x Reclame ontwerp
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.

3x Duits antiek
Resultaat: 30 EUR

Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Art Nouveau Piece de Milieu
Startprijs 140 EUR

Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.

4x Antieke gravures
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke 19e eeuwse gravures. Duitse handingekleurde gravures. Bestaande uit: Sachsen Meiningen. Anhalt Bernburg. Sachsen-Weimar-Eisenach. Kirchenstaat. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee rennende figuren in Romeinse kledij
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Twee rennende figuren in Romeinse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Resultaat: 80 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse kist
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands fregat
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.

William Etty, Portret
Resultaat: 900 EUR

W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.

2x Gravure + landkaart
Resultaat: 160 EUR

Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....

Eiken buffetkast
Startprijs 180 EUR

Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.

32x 10 Cent (1910-1944)
Startprijs 60 EUR

Kavel met 32 munten van 10 Cent, 1910 t/m 1944 compleet (behalve 1944D)

Hollandse Barok commode
Resultaat: 90 EUR

Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.

H.J. Nijland, Brabantse boeren keuken
Resultaat: 50 EUR

H.J. Nijland. 20e Eeuw. Brabantse boeren keuken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen
Resultaat: 50 EUR

H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

2x Franklin Mint schaakspellen
Resultaat: 275 EUR

Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.

Märklin stoommachine, 1930
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Thee-serveerwagen, 1960
Resultaat: 50 EUR

Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1820
Resultaat: 550 EUR

Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.

Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.