19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Vrouw met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 45x B 60 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.
Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.
E. Engelmann. 1820 - 1902. Duitse School. Havengezicht. Restauratieplek in de lucht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. L.D.G. Bragilé? Officier met sabel. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 23 cm. In goede staat.
Grote glasfusing vaas met wormen en opgewerkte oogjes. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen sculptuur in de kleuren blauw/groen/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Kavel met 32 munten van 10 Cent, 1910 t/m 1944 compleet (behalve 1944D)
Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.
Vier antieke 19e eeuwse gravures. Duitse handingekleurde gravures. Bestaande uit: Sachsen Meiningen. Anhalt Bernburg. Sachsen-Weimar-Eisenach. Kirchenstaat. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aap-achtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Twee rennende figuren in Romeinse kledij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Melkkan, Zwiebelmuster, circa 1930. 18e - 19e Eeuwse schotel met Chinees decor. Antieke schaal, floraal, chips. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goed...
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Fayence wandplaquettes met bodemmerk (= toren met kruis). Barok-stijl. Afmeting: H 38 x B 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.
Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 50-er Jaren. Verso J.H. Bakker. Hollands fregat. H.M.S. de Ruyter 1953. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In goede staat.