Geelgouden oorhangers, 585/000, met robijn en parel. Oorhangers met sierlijke brisures met strikjes, een rode steen en pareltjes. Daaronder zit een ronde hanger met een dubbele rozet met in het midden...
Witgouden broche in de vorm van een bloem, 585/000, met een gematteerde bewerking en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,04 ct, geplaatst in een 4 poot chaton. 28x28mm. ca 5,9 gram. In goede...
Witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en saffier. Oorstekers met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,32 ct, gezet in een 8 poot-chaton, met daaronder een ovaal cabouchon geslepen saffier,...
Zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet. De kandelaar is op de rand voorzien van een gravure: 1947-1997. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht. jl.: N:1997. ø11x14 cm. In goede staat
Zilveren lepeldoos, 833/000, rechthoekig model geplaatst op 4 klauwpootjes, versierd met graveerwerk en een bewerkte greep met dolfijnen. De zijkanten zijn voorzien van knerrenranden. Aan de binnenzij...
Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Geelgouden broche, 585/000, met parel. Staafbroche met in het midden een witgouden ruitvormig zetkastje met een stukje diamant en aan weerskanten een klein pareltje. breedte 3,2 mm. lengte 54 mm. ca 2...
Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Geelgouden dasspeld, 585/000, in knoopvorm met een klein zaadpareltje. ø 11 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...
Zware antieke vergulde Franse messing pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen vaas met Amor en opgewerkte rozen. Plaue. Chips. Afmeting: H 16 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Roségouden ring, 585/000, met kleurloze topaas. Bolle ring met een kussenvormig geslepen topaas, 11x11mm. ø 59. ca 7,5 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Handgemaakt geelgouden kruis, 585/000, met paarse steen en diamant. Plat kruis uit goud met in het midden een rond gefacetteerde spinel met aan alle kanten voorzien van een diamant in oud slijpsel met...
833/000 Zilveren theeschep met geribbelde kolenschepbak en fraaie parelmoer steel. Koninkrijk Holland. Mr. Barend Enzering Amsterdam. Anno 1810. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.
Antieke zilveren tasbeugel, zogenoemde papagaaienbeugel, versierd met graveerwerk en rasterdecor. Voorzien van draagoog en een ketting. MT.: Gijsbert Lameer, Schoonhoven, jl:F:1779. 17x14cm. ca 195 gr...