18e Eeuws zilveren couvert, lepel en vork, op de achterzijde voorzien van een gravering met wapen, de vereeniging Handboog Schutters Audenaarde: koning Raepsaet 1887. 23 cm. ca 103 gram. In goede staa...
Stel van twee kristallen coupes op zilveren voet, 833/000. Coupes voorzien van een ruitslijpel met gefacetteerde nobus, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø 14x21 cm. Enkele chips. In...
Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.
Zilveren opdienlepel, 800/000, Empire stijl, met ronde sleef en puntsteel voorzien van monogramgravure. 39 cm. ca 210 gram. iin goede staat
835/000 Zilveren eetlepel, lengte: 21,5 cm. En twee 835/000 zilveren dessertlepels, lengte: 18 cm. Stelen met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno A 1910, Anno D 1888, Anno E 1889...
Drie religieuze opaline glazen devotie wandplaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Twee lederen dieren met glazen ogen. Olifant + leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Oude accordeon in koffer. Gemerkt Amoretta. Circa 1930. Afmeting: 39 x 20 x 42 cm. In zeer goede staat.
Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...
Drie kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. een halfronde beugel met blazen en vissenkoppen, MT.: Verroen, Schoonhoven, jl.:Z:1834, een gecontourneerde beugel met getrembleerde bewerking met vol...
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Een broche met geschulpte bewerkte rand versierd met gravures. In het midden van de broche zit een fraai uitgesneden camee, grootte 26x19 mm. Zowel als ha...
Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche versierd met diverse diamanten met een roosslijpsel. Voorzien van veiligheid, 42x12mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Lot sieraden met o.a. rozenkwarts, barnsteen, agaat en manchetknopen.
Kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp met waaier en fijn ruitslijpsel voorzien van een zilveren knop met parelrand geplaatst op een ronde onderschotel met geschulpte rand, ø 23x23c...
Collier met gele en zwarte zoetwaterparels, ø 9 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 12 mm. lengte 40 cm. In goede staat
Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat
Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.
Drie bijbels met zilveren sluiting, 833/000. Bijbel met lederen kaft voorzien van een dubbel slot met graveerwerk, MT.: J.Kooiman, Schoonhoven, jl.:U:1854, een bijbel met blauw velouren kaft en een z...
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Zware messing Louis Seize-stijl wandlamp met gegraveerde glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.