Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws zilveren couvert
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws zilveren couvert, lepel en vork, op de achterzijde voorzien van een gravering met wapen, de vereeniging Handboog Schutters Audenaarde: koning Raepsaet 1887. 23 cm. ca 103 gram. In goede staa...

2x Kristallen coupes met zilver
Startprijs 50 EUR

Stel van twee kristallen coupes op zilveren voet, 833/000. Coupes voorzien van een ruitslijpel met gefacetteerde nobus, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø 14x21 cm. Enkele chips. In...

Lot polshorloges
Resultaat: 40 EUR

Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.

Zilveren opdienlepel
Startprijs 110 EUR

Zilveren opdienlepel, 800/000, Empire stijl, met ronde sleef en puntsteel voorzien van monogramgravure. 39 cm. ca 210 gram. iin goede staat

3x Zilveren eet/dessertlepels
Startprijs 120 EUR

835/000 Zilveren eetlepel, lengte: 21,5 cm. En twee 835/000 zilveren dessertlepels, lengte: 18 cm. Stelen met Haags Lofje. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Anno A 1910, Anno D 1888, Anno E 1889...

3x Religieuze wandplaquettes
Resultaat: 90 EUR

Drie religieuze opaline glazen devotie wandplaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

2x Lederen dieren, Olifant + leeuw
Startprijs 70 EUR

Twee lederen dieren met glazen ogen. Olifant + leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.

Accordeon in koffer, 1930
Resultaat: 50 EUR

Oude accordeon in koffer. Gemerkt Amoretta. Circa 1930. Afmeting: 39 x 20 x 42 cm. In zeer goede staat.

6x Zilveren theelepels+theeschep
Startprijs 60 EUR

Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...

3 Kralenbeursjes met zilver
Startprijs 110 EUR

Drie kralenbeursjes met zilveren beugel, 833/000. een halfronde beugel met blazen en vissenkoppen, MT.: Verroen, Schoonhoven, jl.:Z:1834, een gecontourneerde beugel met getrembleerde bewerking met vol...

Goouden broche/hanger met camee
Startprijs 190 EUR

Geelgouden hanger/broche, 585/000, met camee. Een broche met geschulpte bewerkte rand versierd met gravures. In het midden van de broche zit een fraai uitgesneden camee, grootte 26x19 mm. Zowel als ha...

Gouden broche met diamant
Resultaat: 140 EUR

Fraaie geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche versierd met diverse diamanten met een roosslijpsel. Voorzien van veiligheid, 42x12mm. ca 4,5 gram. In goede staat

Oude/antieke viool
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Antiek fotoboek met speeldoos
Resultaat: 100 EUR

Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Lot edelstenen sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot sieraden met o.a. rozenkwarts, barnsteen, agaat en manchetknopen.

Kaas- en boterstolp met zilver
Startprijs 80 EUR

Kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp met waaier en fijn ruitslijpsel voorzien van een zilveren knop met parelrand geplaatst op een ronde onderschotel met geschulpte rand, ø 23x23c...

Parelcollier geel/zwart
Startprijs 225 EUR

Collier met gele en zwarte zoetwaterparels, ø 9 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 12 mm. lengte 40 cm. In goede staat

11 Zilveren likeurglaasjes
Resultaat: 190 EUR

Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat

Lot koperwerk (5x divers)
Resultaat: 60 EUR

Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.

3x Antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.

3 Antieke bijbels met zilver
Startprijs 120 EUR

Drie bijbels met zilveren sluiting, 833/000. Bijbel met lederen kaft voorzien van een dubbel slot met graveerwerk, MT.: J.Kooiman, Schoonhoven, jl.:U:1854, een bijbel met blauw velouren kaft en een z...

Kristalglazen kroonluchter
Startprijs 100 EUR

Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.

Zware messing wandlamp
Resultaat: 50 EUR

Zware messing Louis Seize-stijl wandlamp met gegraveerde glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.