Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Thee-serveerwagen, 1960
Resultaat: 50 EUR

Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 150 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 119 x 280 cm.
Resultaat: 60 EUR

Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, creme. Afmeting: 119 x 280 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 110 x 350 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Perzische loper. Floraal, blauw etc. Afmeting: 110 x 350 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 152 x 93 cm.
Resultaat: 50 EUR

Fijn geknoopt Perzisch bidkleed. Floraal, meerkleurig. Afmeting: 152 x 93 cm. In goede staat.

Bronzen engel
Resultaat: 150 EUR

Bronzen (hang) engel met luit. 20e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Afrikaans bronzen figuur
Resultaat: 140 EUR

Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Art Deco figuur, 3 Steenbokken
Resultaat: 125 EUR

Bronzen Art Deco figuur. Drie steenbokken op rotsen. Door C. Daris. Circa 1930. Afmeting: 26 x 29 x 6 cm. In goede staat.

18e-19e Eeuws houten figuur
Startprijs 450 EUR

18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2x Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Startprijs 360 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel 19e eeuwse glazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Glazen bolvaas (Leerdam)
Startprijs 40 EUR

Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.

Grote glasfusing vaas
Startprijs 60 EUR

Grote glasfusing vaas met wormen en opgewerkte oogjes. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne glazen sculptuur in de kleuren blauw/groen/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2x Antieke Egyptische figuren
Startprijs 800 EUR

Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aap-achtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.

3x Meissen porselein
Resultaat: 95 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Melkkan, Zwiebelmuster, circa 1930. 18e - 19e Eeuwse schotel met Chinees decor. Antieke schaal, floraal, chips. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goed...

2x Franse wandplaquettes
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Fayence wandplaquettes met bodemmerk (= toren met kruis). Barok-stijl. Afmeting: H 38 x B 45 cm. In goede staat.

2x Porseleinen bisquit figuren
Resultaat: 100 EUR

Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...

Parapluhouder, Petrus Regout
Resultaat: 90 EUR

Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schenkkan
Resultaat: 120 EUR

Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.