Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse theepot met figuren decor, chip tuit. 19e Eeuwse theepot met groen glazuur en goudrand. Knobbelvaasje met craquele glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...
Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 45 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen kaarskandelaren. Circa 1800. Twee maal groot Louis Seize. Eén maal Barok. Eén alziend oog applique mist. Afmeting: 20 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen keramiek. Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: Groot presenteerblad wit/blauw, haarlijn. Klein presenteerblad met zes onderzetters. Afmeting: 6 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Oude Neo Renaissance messing kloosterbel + antieke carbidlamp. Afmeting: 23 - 45 cm. In goede staat.
Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.
Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Kavel met 32 munten van 10 Cent, 1910 t/m 1944 compleet (behalve 1944D)
Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.
Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en Westminster kwartierslag en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.