Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden oorstekers met diamant en saffier
Resultaat: 1.100 EUR

Witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en saffier. Oorstekers met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,32 ct, gezet in een 8 poot-chaton, met daaronder een ovaal cabouchon geslepen saffier,...

Antieke schildpad dekseldoos
Startprijs 125 EUR

Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.

19e Eeuwse lakdoos met portret
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotels
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese penselenvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: 19,5 x ø 20 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 70 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000, op ronde voet. De kandelaar is op de rand voorzien van een gravure: 1947-1997. MT.: Koninklijke Begeer, Utrecht. jl.: N:1997. ø11x14 cm. In goede staat

2x 18e Eeuwse bijbels
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...

Gestoken Schwarzwalder kapstok
Resultaat: 300 EUR

Duitse Schwarzwalder kapstok met edelhertenkop gesneden, glazen ogen en bokkepoten. Gewei ingekort. Afmeting: 27 x 85 x 52 cm. In goede staat.

Hollands damesbureau, 1860
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws Hollands mahoniehouten Biedermeier damesbureau met uitschuifbaar schrijfblad, drie lades, en spiegel met opzet. Circa 1860. Mooi snijwerk. Afmeting: 155 x 56 x 105 cm. In zeer goede staat.

Gouden armband met robijn en zirconia
Startprijs 650 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met robijn en zirconia. Armband bezet met 22 ovaal gefacetteerde robijnen met daartussen zirconia's. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 11,4 ...

Gouden oorhangers met parel en robijn
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met robijn en parel. Oorhangers met sierlijke brisures met strikjes, een rode steen en pareltjes. Daaronder zit een ronde hanger met een dubbele rozet met in het midden...

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Afmeting: 48 x 36 x 36 cm. In goede staat.

2x Natuurstenen boekensteunen
Resultaat: 70 EUR

Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Antieke vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen vaas met Amor en opgewerkte rozen. Plaue. Chips. Afmeting: H 16 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antiek Weens beeldje, Forel
Startprijs 70 EUR

Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.

Gouden ring met rozenkwarts
Resultaat: 1.000 EUR

Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.

Gouden broche met parels
Startprijs 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Staafbroche met in het midden een witgouden ruitvormig zetkastje met een stukje diamant en aan weerskanten een klein pareltje. breedte 3,2 mm. lengte 54 mm. ca 2...

4x Antieke tinnen kraantjeskannen
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke tinnen kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 45 cm. In goede staat.

3x Tinnen kandelaren
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke tinnen kaarskandelaren. Circa 1800. Twee maal groot Louis Seize. Eén maal Barok. Eén alziend oog applique mist. Afmeting: 20 - 65 cm. In redelijk/goede staat.