Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden kruis met paarse steen
Startprijs 250 EUR

Handgemaakt geelgouden kruis, 585/000, met paarse steen en diamant. Plat kruis uit goud met in het midden een rond gefacetteerde spinel met aan alle kanten voorzien van een diamant in oud slijpsel met...

Zilveren tasbeugel, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, zogenoemde papagaaienbeugel, versierd met graveerwerk en rasterdecor. Voorzien van draagoog en een ketting. MT.: Gijsbert Lameer, Schoonhoven, jl:F:1779. 17x14cm. ca 195 gr...

Antieke dekselbokaal
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2 Antieke kaarskandelaren, 1870
Startprijs 280 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Renaissance kast
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...

Mahonie Empire secretaire, 1820
Resultaat: 400 EUR

Antiek gerestaureerd mahoniehouten Empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen. Mooi binnenleven. Afmeting: 153 x 97 x 52 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.

Imari schotel Ø 46,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde schotel. Floraal en goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Gouden dasspeld met parel.
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden dasspeld, 585/000, in knoopvorm met een klein zaadpareltje. ø 11 mm. ca 1,3 gram. In goede staat

Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co
Resultaat: 700 EUR

Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...

2x Bronzen bloempotten
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 30 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

3x Bisquit porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.

4x Diverse schotels
Startprijs 50 EUR

Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, Art deco stijl, met diamant. Ring met een rechthoekig gecontourneerde kast met daarin een rij met 5 diamanten met een oud briljantslijpsel, gezet in een gladomzetting. In de ...

2 Barnstenen colliers
Startprijs 100 EUR

Twee colliers van barnstenen, nuggetvormig, doorschijnende kralen, voorzien van een carabijnsluiting, 333/000. lang verlopend collier, 8x12mm- 12x20mm. 95 cm en een kort collier, 6x8mm, 42 cm. Beiden ...

Karaf en 3 glazen met zilver
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf en drie glazen met zilveren rand, 800/000. Karaf met divers slijpwerk met brede zilveren kraag met stop, (samengesteld), en 3 borrelglazen met ruitslijpsel en een gladde zilveren rand...

Zilveren theeschep
Resultaat: 100 EUR

833/000 Zilveren theeschep met geribbelde kolenschepbak en fraaie parelmoer steel. Koninkrijk Holland. Mr. Barend Enzering Amsterdam. Anno 1810. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.

Lot zilveren bedels
Resultaat: 80 EUR

Lot met 19 zilveren bedels, 835/000, in de vorm van auto's, fietsen en motoren. 2-3cm. Totaal ca 38 gram. In goede staat

Zilveren ring met goud roze steen en markesiet
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 800/000, met een rozet met markesietstenen en een roodgouden rand bezet met een roze-rode steen. Grootte kop 17x11mm. 57. In redelijk goede staat

Antieke vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen vaas met Amor en opgewerkte rozen. Plaue. Chips. Afmeting: H 16 cm. In redelijke staat.

Chinese/Japanse bronzen vaas
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Gouden solitairring met diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een sierlijke witgouden kop aan de zijkanten bezet met een singlecut geslepen diamant en in het midden in een 6 poot chaton een briljant geslepe...