17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen keramiek. Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: Groot presenteerblad wit/blauw, haarlijn. Klein presenteerblad met zes onderzetters. Afmeting: 6 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...
Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Oude Neo Renaissance messing kloosterbel + antieke carbidlamp. Afmeting: 23 - 45 cm. In goede staat.
Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.
Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Kavel met 32 munten van 10 Cent, 1910 t/m 1944 compleet (behalve 1944D)
Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.
Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en Westminster kwartierslag en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Franse notenhouten Art Deco wandklok met dag, datum en maandaanduiding. Kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt Irod Veritable Westminster. Afmeting: 57 x 46 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten wandklok met achtdaags Brocot uurwerk met decentrale secondenwijzer. Slinger mist. Afmeting: 47 x 38 x 13 cm. In goede staat.