Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse porseleinen vaas met Amor en opgewerkte rozen. Plaue. Chips. Afmeting: H 16 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met Amsterdams Bont decor. Zes-kantig. Bestaande uit: Zeven kopjes en tien schotels. Twee kopjes haarlijnen, rest goed. Schotels, goed. Afmeting: 5 -...

Chinese hocker
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Afmeting: 48 x 36 x 36 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antiek Weens beeldje, Forel
Startprijs 70 EUR

Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.

3x Chinese Capucijner kommen
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Karaf en 3 glazen met zilver
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf en drie glazen met zilveren rand, 800/000. Karaf met divers slijpwerk met brede zilveren kraag met stop, (samengesteld), en 3 borrelglazen met ruitslijpsel en een gladde zilveren rand...

17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 150 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse commode
Startprijs 200 EUR

Engelse eikenhouten commode met vier laden en messing beslag. 20e Eeuw. Lichte beschadigingen. Afmeting: 87 x 44 x 82 cm. In goede staat.

Antiek dressoir, 1870
Startprijs 150 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas + sokkel
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.

2x Bronzen bloempotten
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

Lot zilveren bedels
Resultaat: 80 EUR

Lot met 19 zilveren bedels, 835/000, in de vorm van auto's, fietsen en motoren. 2-3cm. Totaal ca 38 gram. In goede staat

Zilveren ring met goud roze steen en markesiet
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 800/000, met een rozet met markesietstenen en een roodgouden rand bezet met een roze-rode steen. Grootte kop 17x11mm. 57. In redelijk goede staat

17e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.

Gouden dasspeld met parel.
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden dasspeld, 585/000, in knoopvorm met een klein zaadpareltje. ø 11 mm. ca 1,3 gram. In goede staat

Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co
Resultaat: 700 EUR

Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...

Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5
Startprijs 1.100 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 275 EUR

Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

Zilveren lepel met emaille
Startprijs 260 EUR

Zilveren lepel, 84 zolotniks, versierd met emaille. Lepel met emaille versiering op de achterzijde van de bak en aan de steel. Russisch. 13 cm. ca 20,1 gram. In goede staat

Antieke Duitse spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.