Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Polychroom dekselpot, 1936
Startprijs 50 EUR

Polychroom handbeschilderde aardewerk dekselpot. Anno 1936. Gemerkt aan de onderkant. Afmeting: Ø 19 x H 22 cm. In goede staat.

5 Kroonkurken
Resultaat: 60 EUR

Vijf sierkurken, vier zilveren; één met fazant en één met hert. En één plated. Diverse gehalte. In redelijk goede staat.

Lot zilver (divers)
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver met 2 strooiers op ronde voet, een luciferdooshouder met voorstelling, een rechthoekig bakje en 8 vingerdoekringen. zonder strooier ca 207 gram. In redelijk goede staat.

Antieke schildpad dekseldoos
Startprijs 125 EUR

Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.

19e Eeuwse lakdoos met portret
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.

Gouden ring met rozenkwarts
Resultaat: 1.000 EUR

Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.

Gouden broche met parels
Startprijs 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Staafbroche met in het midden een witgouden ruitvormig zetkastje met een stukje diamant en aan weerskanten een klein pareltje. breedte 3,2 mm. lengte 54 mm. ca 2...

Chinese vaas + sokkel
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas + sokkel
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.

Antieke Duitse spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

2 Lucifershouders met zilver
Startprijs 125 EUR

Twee sierlijke kristallen luciferhouders met geëtst floraal decor geplaatst op een ronde zilveren voet, 833/000, met parelrand. Geplaatst op een zwarte houten basement. ø 11x22cm. In goede staat

Chinese/Japanse bronzen vaas
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met een zetkast voorzien van een roosgeslepen diamant, ø ca 3,7 mm. ø 70. ca 1,8 gram. In goede staat

Antieke Japanse bronzen vaas
Resultaat: 100 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met vogels op bloesemtakken decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws kabinet met beslag
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.

2x Zilveren armbanden
Resultaat: 60 EUR

2 Zilveren armbanden, 925/000, een brede slavenband bewerkt met rijen met bollen, voorzien van scharnier met bakslot en veiligheid, breedte 27 mm. en een armband gemaakt uit ovale gourmet schakels. Br...

2 Parelcolliers
Resultaat: 100 EUR

Twee snoeren met cultive parels bevestigd aan witgouden sluitingen, 585/000. Verlopend collier, ø 5-8mm, met een ovaal vormige sluiting met parel, 50 cm, en een collier met parels, ø 7mm, bevestigd aa...

Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5
Startprijs 1.100 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 275 EUR

Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse bijbels
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...

Antieke Chinese stempel
Resultaat: 90 EUR

Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.