Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke zilveren tasbeugel, zogenoemde papagaaienbeugel, versierd met graveerwerk en rasterdecor. Voorzien van draagoog en een ketting. MT.: Gijsbert Lameer, Schoonhoven, jl:F:1779. 17x14cm. ca 195 gr...
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.
Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Zware antieke Chinese gietijzeren trekpot met noppen. Gesigneerd onder bronzen deksel. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, Art deco stijl, met diamant. Ring met een rechthoekig gecontourneerde kast met daarin een rij met 5 diamanten met een oud briljantslijpsel, gezet in een gladomzetting. In de ...
Twee colliers van barnstenen, nuggetvormig, doorschijnende kralen, voorzien van een carabijnsluiting, 333/000. lang verlopend collier, 8x12mm- 12x20mm. 95 cm en een kort collier, 6x8mm, 42 cm. Beiden ...
Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.
Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
Kristallen karaf en drie glazen met zilveren rand, 800/000. Karaf met divers slijpwerk met brede zilveren kraag met stop, (samengesteld), en 3 borrelglazen met ruitslijpsel en een gladde zilveren rand...
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een sierlijke witgouden kop aan de zijkanten bezet met een singlecut geslepen diamant en in het midden in een 6 poot chaton een briljant geslepe...
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...