Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed, 190 x 130 cm.
Resultaat: 140 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal, aardetinten + blauw. Afmeting: 190 x 130 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 205 x 146 cm.
Resultaat: 100 EUR

Mooi Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw. Afmeting: 205 x 146 cm. In goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel antieke gelegenheidslepels
Resultaat: 120 EUR

Stel antieke zilveren gelegenheidslepels met takvormige stelen en bladornament en bekroond met afbeelding 'De Moederliefde'. Voorzien van oude keuren, belastingkeur Dolfijntje (1859 - 1893). en Mr. R....

Antieke tabakspijp
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met plated deksel. Voorstelling van wolf bij huis. Afmeting: L 36 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR

Draagt signatuur A.J. Zwart. A.J. opgehaald. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x Art Deco boekensteunen
Resultaat: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Atleet
Resultaat: 75 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.

Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.

Set boekensteunen, Zittende beren
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.

J. van Delden, Haven Rotterdam
Resultaat: 425 EUR

Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.

Zilveren hanger & armband
Startprijs 60 EUR

Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...

2x Engelse lucifersstrijkers
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas
Startprijs 400 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten
Startprijs 300 EUR

W. van Smorenburg. 1878 - 1918. Pendant. Twee Hollandse plasgezichten met figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11 x B 15 cm. In goede staat.

Zandstenen leeuwekop
Resultaat: 120 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

Verdeelschaal op dienblad
Startprijs 50 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Konijn
Resultaat: 100 EUR

Bronzen konijn op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi
Resultaat: 200 EUR

Martinus Nefkens. 1806 - 1941. Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 275 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Witgouden horloge diamant
Startprijs 800 EUR

Witgouden dameshorloge, 585/000, merk Dugena, met diamant. Horloge met ronde kast, ø18 mm, in de rand bezet met 20 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Voorzien van een verlopende Milanes...

Chinese plaquette + kamerscherm
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Afmeting: 67 cm. In goede staat.