Notenhouten Louis Seize-stijl ovale tafel met kruispoot-verbinding. Circa 1880. Afmeting: 73 x 98 x 63 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting met koraal, 585/000. Armband met 4 rijen ronde bloedkoralen, ø 4mm, bevestigd aan een grote rechthoekig gecontourneerde sluiting, 23x18mm, met bloe...
Ongesigneerd. Hollandse School. Molen 'de Grootvorst' te Zaandam in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 8,5 cm. In goede staat.
Twee kristallen schenkkaraffen met slijpwerk, geplaatst op ronde zilveren voeten voorzien van parelrand. 833/000. ø13x40cm. De stoppen zijn verschillend. In goede staat
Duitse eikenhouten Jugendstil halspiegel met console. Circa 1910. Afmeting: H 238 x B 85 cm. In goede staat.
Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.
Ovaal zilveren pennenbakje, 925/000, met geschulpte opstaande rand. Op de bodem versierd met krullen en een cartouche voorzien van gravure. MT.: Onduidelijk, London jl.:S: 1893. 20x7x1,2cm. ca 71 gram...
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rechthoekig gefacetteerde tanzaniet, 1,95 ct, gezet in een vierpootchaton met aan weerskanten voorzien van een briljant geslepen diamant...
Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur treef met lange gegraveerde steel met draagring en ophanghaak, vermoedelijk 18e eeuw. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.
Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met metalen binnenbel. ronde bel versierd met geschulpte bewerking versierd met floraal graveerwerk. De rand van de bel is voorzien van gravure: ter gelegenheid van de 25 j...
17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 25 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Gucci dameshorloge, model 3600, quarts, met stalen band voorzien van vlindersluiting. In originele doos. In goede staat
Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.