Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Diverse decors. Bestaande uit: Theekan, handvat gekramt. Dekseldoos/stapeldoos. Schaal, gecontourneerd. Afmeting: 10 - 39 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels/landschap/floraal/goud decor. Afmeting: ø 66 cm. In goede staat.
Groene oude Chinese natuurstenen snuffbottle met koppen en bodemmerk. Met wit metalen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotel. Gecontourneerd, met floraal/goud decor. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...
Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Wit geglazuurde Chinees porseleinen schaal met oranje draken decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.
Twee Chinese werken. Eén maal bloemen met vlinders op rotsen, gesigneerd. Gouache op zijde. Eén maal Chalux 1937. La Lonviere. Chinese geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 23 x B 15 cm. In goede s...
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kopjes + één schotel. Met landschappen/peterselie decor. Enkele chips + één kopje gelijmd, Schotel haarlijn + chips. Afmeting: ø 8 - ø 12 cm. In redelijk...
Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop en schotels met peterselie decor + vier-tekens bodemmerk, één haarlijn + één chip + schade gelijmd. Drie kop en schotels, Queng...
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden met coulissen en sprinkhaan decor. Beide haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Japans porseleinen sierschotels. Circa 1900. Divers. Afmeting: ø 31 - 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Japans porseleinen sierschotels. Divers. Circa 1900. Afmeting: ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.