Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
404 Resultaten
Kavel: 2000

17e Eeuwse geldkist

Startprijs 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...


Kavel: 2001

Antieke Franse globe

Startprijs 500 EUR

Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...


Kavel: 2002

2x Kapitale Franse kandelaren, 1820

Startprijs 1.300 EUR

Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Antieke dekselbokaal

Resultaat: 375 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

2 Antieke kaarskandelaren, 1870

Startprijs 280 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Schwarzwald wand-snijstuk

Startprijs 425 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Schwarzwald wand-snijstuk met jager en gemsen decor. Minimale beschadigingen. Inactieve wormbeval. Afmeting: 78 x 45 x 18 cm. In redelijke/goede staat.


Kavel: 2006

19e Eeuwse coromandelhouten reiskist

Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse coromandelhouten reiskist met flacons en houders + gegraveerde plated deksels. Gesigneerd Bramahl Londen. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2008

Kapitale historisme tafellamp

Startprijs 350 EUR

Kapitale bronzen historisme tafellamp met vogelkoppen en ranken. Afmeting: H 100 cm. In goede staat.


Kavel: 2009

Speeldoos + platen, 1880

Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

Zwitserse speeldoos, 1880

Startprijs 190 EUR

Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2013

Palissander toiletkist + inhoud

Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten toiletkist met parelmoer intarsia. Met flacons + vakverdeling, kelder en spiegel. Afmeting: 17 x 30 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat: 600 EUR

Twee prachtige grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.


Kavel: 2016

Kapitale schildpad dekseldoos

Startprijs 450 EUR

Kapitale schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Hanglamp

Startprijs 150 EUR

Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2018

2x Bronzen bloempotten

Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Staande lamp met moor

Resultaat: 450 EUR

Grote Venetiaanse lamp met moor. Tien-lichts. Drie-delig, inclusief console. Hout met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.


Kavel: 2020

Antiek beschilderd wagenschot

Resultaat: 200 EUR

Antiek Spaans of Italiaans origineel beschilderd wagenschot met ridder voorstelling. Afmeting: 44 x 125 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

2x Franse lampenvoeten

Resultaat: 225 EUR

Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Antiek houten beschilderd kermispaard

Startprijs 100 EUR

Antiek houten beschilderd kermispaard. Circa 1930. Afmeting: 80 x 115 x 25 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2024

2x Vergulde kandelaren, 1870

Resultaat: 320 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met putti en bloemen. Circa 1870. Afmeting: H 42 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2026

Oud edelhert gewei

Startprijs 100 EUR

Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2027

Boulle houder met rolgordijn

Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse boulle houder met schildpad + rolgordijn. Gordijn beschadigd. Boulle houder in goede staat. Afmeting: 60 x 5,5 x 5,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Antieke terracotta piedestal, 1880

Startprijs 400 EUR

Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2032

Bronzen vijzel, 18e eeuw

Resultaat: 180 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.