Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden. Eén maal met vaas decor, blauw-wit, minimale chip. Eén maal Familie Rose, floraal decor. Afmeting: ø 16,7 - 16,8 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wanli Gendi schenkkan met Chinese tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 24 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
19e Eeuwse bronzen wierookbrander met floraal/olifanten decor. Koro. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.